włośnica definicja
Słownik WŁOŚNICA definicja. Czym jest rozpowszechniona raczej na obszarach tropikalnych i.

Czy przydatne?

Definicja Włośnica

Co oznacza WŁOŚNICA: 1. jednoroczna albo długoletnia roślina zielna z rodz. traw, rozpowszechniona raczej na obszarach tropikalnych i subtropikalnych półkuli północnej; 2. przewlekła dolegliwość pasożytnicza zwierząt i człowieka wywoływana poprzez włośnie, objawiająca się u ludzi pomiędzy innymi gorączką, zaparciem albo biegunką, bólami i sztywnością mięśni, u zwierząt zazwyczaj bezobjawowa

Czym jest Włośnica znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wyniszczenie:
Słownik 1. wyplenienie, wytępienie; 2. wycieńczenie się, wyczerpanie, strata zdrowia włośnica co znaczy.
Co znaczy Węgielny:
Słownik 1. związany z miejscem zetknięcia się dwóch ścian zewnętrznych, narożnikiem; 2. związany ze skałą pochodzenia roślinnego wydobywaną z ziemi o przydatności opałowej włośnica krzyżówka.
Co znaczy Wniknąć:
Słownik 1. otrzymać się w głąb, do wnętrza czegoś; 2. dotrzeć myślą do istoty czegoś, roztrząsnąć coś gruntownie włośnica co to jest.
Co znaczy Wyprawa:
Słownik się dokądś w celu naukowym, turystycznym, wojennym; 2. ekipa osób z odpowiednim ekwipunkiem odbywająca taką podróż; 3. bielizna, pościel, ubranie, sprzęty, które dostaje od rodziców dziewczyna włośnica słownik.
Co znaczy Watówka:
Słownik 1. watowana kurtka; 2. wkładka, poduszeczka z waty wstawiana do szytego ubioru, również watowana część garderoby aktora, służąca dla nadania ubraniu albo figurze pożądanego kształtu włośnica czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: