worek definicja
Słownik Worek definicja. Czym jest zazwyczaj z nie uformowanym dnem, wykorzystywany do.

Czy przydatne?

Definicja Worek

Co oznacza WOREK: 1. rodzaj opakowania najczęściej ze zszytego płata tkaniny, zazwyczaj z nie uformowanym dnem, wykorzystywany do transportowania i przechowywania różnych materiałów, w szczególności sypkich, drobnych elementów i tym podobne; 2. fason sukni damskiej, prostej, nie dopasowanej w talii; 3. obwisła skóra pod oczami człowieka; 4. u niektórych grzybów (workowców): rodzaj zarodni o wydłużonym kształcie

Czym jest Worek znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wiedza:
Słownik 1. ogół informacje pozyskanych dzięki uczeniu się; 2. znajomość czegoś, uświadomienie sobie czegoś worek.
Co znaczy Wyrzutnia:
Słownik wystrzeliwania pocisków rakietowych, torped, do wyrzucania bomb, instalowane na okrętach, samolotach, wozach bojowych albo w bazach lądowych; 2. opuszczenie w mowie albo w piśmie wygłosowej worek.
Co znaczy Wyjątek:
Słownik nadzwyczajna, odróżniająca się od innych, odbiegająca od normy; 2. odstępstwo od obowiązującego prawa, przyjętego obyczaju, regulaminów; 3. fragment, urywek z większego tekstu, dzieła literackiego worek.
Co znaczy Wywrotka:
Słownik ciężarowy albo przyczepa mające nadwozie w formie ruchomej skrzyni, umożliwiającej błyskawiczny wyładunek towarów sypkich, płynnych albo występujących w kawałkach; 2. wywrócenie się pojazdu, łodzi worek.
Co znaczy Wypowiedzieć:
Słownik 1. wyrazić coś słowami, mówiąc oznajmić coś komuś, podać do informacje; 2. rozwiązać relacja służbowy; zerwać, unieważnić, wymówić coś worek.
  • Dodano:
  • Autor: