wrzeciono definicja
Słownik Wrzeciono definicja. Czym jest kawałka drewna; 2. fundamentalny obiekt maszyn.

Czy przydatne?

Definicja Wrzeciono

Co oznacza WRZECIONO: 1. pierwotnie: prymitywny przyrząd do przędzenia wykonany z kawałka drewna; 2. fundamentalny obiekt maszyn przędzalniczych wykorzystywany do skręcania włókien albo nici i nawijania przędzy na szpule; 3. zgrubienie wiosła przy rękojeści

Czym jest Wrzeciono znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Winny:
Słownik 1. związany z winoroślą albo napojem alkoholowym z owoców winorośli; 2. związany czynem naruszającym normy prawne albo moralne wrzeciono.
Co znaczy Weto:
Słownik 1. sprzeciw, protest; niedopuszczenie do przyjęcia uchwały, nieudzielenie zgody; 2. prawo głowy państwa do zgłoszenia sprzeciwu wobec uchwalonej poprzez parlament uchwały wrzeciono.
Co znaczy Wolno:
Słownik 1. niespiesznie, bez pośpiechu; 2. można, jest dozwolone wrzeciono.
Co znaczy Wpust:
Słownik 1. otwór umożliwiający dostanie się, wejście czegoś dokądś; 2. zagłębienie, rowek w bocznej krawędzi jednego elementu wyrobu z drewna, w który wchodzi część wystająca drugiego elementu tego wyrobu wrzeciono.
Co znaczy Wapienny:
Słownik skałą osadową składającą się raczej z węglanu wapnia, służącą w budownictwie, przemyśle chemicznym, ceramicznym i tym podobne; 2. związany z pierwiastkiem chemicznym o symbolu Ca; 3. związany z wrzeciono.
  • Dodano:
  • Autor: