wskaźnik definicja
Słownik WSKAŹNIK definicja. Czym jest w takim przyrządzie; 2. liczba wyrażająca ujęty procentowo.

Czy przydatne?

Definicja Wskaźnik

Co oznacza WSKAŹNIK: 1. przyrząd pomiarowy wskazujący stan czegoś albo wskazówka w takim przyrządzie; 2. liczba wyrażająca ujęty procentowo relacja wielkości rozpatrywanych do przyjętej podstawy; 3. to, co ukazuje, ujawnia coś, oznaka, wskazówka, symbol orientacyjny; 4. barwny, organiczny związek chemiczny, który wprowadzony do badanego roztworu, poprzez zmianę swego zabarwienia umożliwia zaobserwowanie punktu końcowego reakcji albo ustalenie jego odczynu

Czym jest Wskaźnik znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wiertarka:
Słownik obrabiarka) wykorzystywana do wiercenia, rozwiercania albo pogłębiania otworów; 2. przyrząd dentystyczny o napędzie nożnym albo elektrycznym wykorzystywany do oczyszczania próchniczych zębów i do wskaźnik co to jest.
Co znaczy Wpis:
Słownik przy zapisywaniu się do jakiegoś stowarzyszenia, do jakiejś organizacji, na kursy, egzaminy i tym podobne, dawniej również do szkoły; 2. wpisanie, zarejestrowanie czegoś w księdze urzędowej wskaźnik definicja.
Co znaczy Wykrój:
Słownik 1. zarys liniowy przedmiotu; 2. otwór powstały w wyniku wycięcia, wykrojenia czegoś; 3. forma, wg której kroi się materiał, na przykład na suknię wskaźnik co znaczy.
Co znaczy Wielki:
Słownik względem rozmiarów, liczby, ilości, wartości; 2. przekraczający zwykłą miarę, znaczący pod względem siły, natężenia, jakości, działania; 3. mający spore znaczenie, istotny, doniosły, nadzwyczajny; 4 wskaźnik słownik.
Co znaczy Wkładka:
Słownik wkłada do środka czegoś, pomiędzy coś jako uzupełnienie czegoś; 2. uzupełniający bonus do książki albo czasopisma w formie prospektu, ilustracji, tabeli, włożony luźno w określone miejsce; 3. część wskaźnik znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: