wykwit definicja
Słownik Wykwit definicja. Czym jest artystycznej; 2. śluzowiec żółtej barwy, pospolity na.

Czy przydatne?

Definicja Wykwit

Co oznacza WYKWIT: 1. najwyższy przejaw, najwyższe osiągnięcie twórczości artystycznej; 2. śluzowiec żółtej barwy, pospolity na butwiejących resztkach roślinnych, na mchach, na drewnie i korze drzew; 3. kryształy soli kamiennej, wapnia, magnezu i innych związków, powstające na powierzchni ziemi, murów, skał i tym podobne; 4. zmiana patologiczna powstająca na skórze albo błonach śluzowych, na przykład krosta, pęcherzyk, wysypka

Czym jest Wykwit znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wirówka:
Słownik rozdzielania mieszaniny cieczy na składniki o różnej gęstości albo do oddzielania ciała stałego od cieczy, do odwadniania ciał stałych, oparte na działaniu siły odśrodkowej; 2. urządzenie składające wykwit.
Co znaczy Węgielny:
Słownik 1. związany z miejscem zetknięcia się dwóch ścian zewnętrznych, narożnikiem; 2. związany ze skałą pochodzenia roślinnego wydobywaną z ziemi o przydatności opałowej wykwit.
Co znaczy Ważka:
Słownik 1. owad drapieżny, żyjący nad wodą; 2. mała waga wykwit.
Co znaczy Wkroczyć:
Słownik się gdzieś, wejść, szczególnie: wejść wolno, uroczyście, poważnie; 2. wejść w granice jakiegoś państwie, rejonu, zająć zbrojnie jakieś tereny; 3. wdać się w coś, wmieszać się w coś, do czegoś wykwit.
Co znaczy Wozak:
Słownik 1. człowiek trudniący się przewożeniem towarów wozem konnym; 2. robotnik obsługujący wózki transportujące urobek w kopalni wykwit.
  • Dodano:
  • Autor: