wykwit definicja
Słownik Wykwit definicja. Czym jest artystycznej; 2. śluzowiec żółtej barwy, pospolity na.

Czy przydatne?

Definicja Wykwit

Co oznacza WYKWIT: 1. najwyższy przejaw, najwyższe osiągnięcie twórczości artystycznej; 2. śluzowiec żółtej barwy, pospolity na butwiejących resztkach roślinnych, na mchach, na drewnie i korze drzew; 3. kryształy soli kamiennej, wapnia, magnezu i innych związków, powstające na powierzchni ziemi, murów, skał i tym podobne; 4. zmiana patologiczna powstająca na skórze albo błonach śluzowych, na przykład krosta, pęcherzyk, wysypka

Czym jest Wykwit znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wtyczka:
Słownik umieszczony na końcu przewodu elektrycznego, wykorzystywany do przyłączania ruchomych odbiorników prądu do stałej sieci elektroenergetycznej; 2. osoba, która została skierowana do jakiejś organizacji wykwit.
Co znaczy Wąs:
Słownik wargą u mężczyzn; 2. długie, sztywne włosy czuciowe, dotykowe albo wydłużone wyrostki skórne wyrastające po obu stronach pyska niektórych zwierząt; 3. u pnączy nitkowate organy czepne, które wykwit.
Co znaczy Wole:
Słownik górna część przełyku, u ptaków drapieżnych wykorzystywana do magazynowania pożywienia, u ptaków ziarnojadów do rozmiękczania i częściowego trawienia pokarmu; 2. zwiększenie się gruczołu tarczycy wykwit.
Co znaczy Wygładzać:
Słownik 1. czynić gładką jakąś powierzchnię, usuwać nierówności; 2. wyniszczać głodem wykwit.
Co znaczy Warunek:
Słownik którego uzależnione jest istnienie czegoś; 2. zastrzeżenie, od którego spełnienia zależy dotrzymanie, zrealizowanie czegoś; wymaganie, żądanie stawiane przy zawieraniu jakiejś umowy; 3. przypadek wykwit.
  • Dodano:
  • Autor: