wynurzać definicja
Słownik WYNURZAĆ definicja. Czym jest powierzchni; 2. pogrążyć wielokrotnie kogo albo co w czym. Co.

Czy przydatne?

Definicja Wynurzać

Co oznacza WYNURZAĆ: 1. wydobywać co z głębi, powodować ukazanie się czego na powierzchni; 2. pogrążyć wielokrotnie kogo albo co w czym

Czym jest Wynurzać znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wiatrak:
Słownik 1. drewniany młyn dawnego typu, mający czteroramienne skrzydła napędzane siłą wiatru, poruszające urządzenia do przemiału ziarna; 2. wentylator wyposażony w obracające się skrzydła wynurzać co znaczy.
Co znaczy Wachlarz:
Słownik 1. płaski, lekki element, najczęściej z tkaniny, piór, papieru, rozkładany półkoliście w ręku, zazwyczaj ozdobny, stosowany do chłodzenia się ruchem powietrza; 2. ogon głuszca wynurzać krzyżówka.
Co znaczy Wyderka:
Słownik 1. zwierzę drapieżne z rodz. kun o cennym futerku; 2. w dawnej Polsce kupienie majątku z zapewnieniem dawnemu właścicielowi prawa wykupu wynurzać co to jest.
Co znaczy Wyciąg:
Słownik obszerniejszej treści, urywek, fragment wypisany z większej całości; 2. roztwór otrzymywany z substancji roślinnej albo organu zwierzęcego; 3. urządzenie o ruchu okrężnym, przeznaczone do celów wynurzać słownik.
Co znaczy Wtyczka:
Słownik umieszczony na końcu przewodu elektrycznego, wykorzystywany do przyłączania ruchomych odbiorników prądu do stałej sieci elektroenergetycznej; 2. osoba, która została skierowana do jakiejś organizacji wynurzać czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: