wynurzać definicja
Słownik Wynurzać definicja. Czym jest powierzchni; 2. pogrążyć wielokrotnie kogo albo co w czym. Co.

Czy przydatne?

Definicja Wynurzać

Co oznacza WYNURZAĆ: 1. wydobywać co z głębi, powodować ukazanie się czego na powierzchni; 2. pogrążyć wielokrotnie kogo albo co w czym

Czym jest Wynurzać znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wywiad:
Słownik dziennikarza z kimś, zazwyczaj ze znaną osobistością, mająca na celu zgromadzenie pewnych informacje albo zasięgnięcie opinii u tej osoby dotyczących jakiejś dziedziny, na przykład polityki, edukacji wynurzać.
Co znaczy Widok:
Słownik 1. widziana przestrzeń, fragment przestrzeni zapełnionej szczegółami; 2. obraz, wygląd czyjś a. czegoś; 3. plany, projekty, nadzieje, perspektywy, szanse, możliwości wynurzać.
Co znaczy Wał:
Słownik usypisko z ziemi, kamieni i tym podobne, powstałe w konsekwencji działania sił przyrody albo wzniesione sztucznie, na przykład w celu zabezpieczenia przed powodzią, obrony przed wrogiem; nasyp wynurzać.
Co znaczy Wpis:
Słownik przy zapisywaniu się do jakiegoś stowarzyszenia, do jakiejś organizacji, na kursy, egzaminy i tym podobne, dawniej również do szkoły; 2. wpisanie, zarejestrowanie czegoś w księdze urzędowej wynurzać.
Co znaczy Władza:
Słownik krajem, panowanie, rządzenie; 2. relacja socjalny pomiędzy dwiema ekipami, opierający na tym, iż jedna z grup może w sposób trwały oddziaływać na postępowanie ekipy drugiej w realizacji zadań wynurzać.
  • Dodano:
  • Autor: