wypad definicja
Słownik Wypad definicja. Czym jest wyprawa; 2. niespodziewane uderzenie na uprzednio wyznaczony.

Czy przydatne?

Definicja Wypad

Co oznacza WYPAD: 1. udanie się dokądś na krótki czas, krótkotrwała wycieczka, wyprawa; 2. niespodziewane uderzenie na uprzednio wyznaczony przedmiot nieprzyjaciela, raczej w celu zdobycia jeńców, dokumentów i tym podobne; 3. w grach sportowych szybkie działanie ofensywne bezpośrednio w kierunku bramki, kosza przeciwnika, regularnie przeprowadzane indywidualnie; 4. w szermierce jeden z podstawowych sposobów ataku, wyprost uzbrojonego ramienia połączony z gwałtownym ruchem zawodnika ku przodowi

Czym jest Wypad znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wygładzać:
Słownik 1. czynić gładką jakąś powierzchnię, usuwać nierówności; 2. wyniszczać głodem wypad.
Co znaczy Wina:
Słownik normy postępowania (prawne, obyczajowe, moralne); 2. odpowiedzialność za niedobry gest, za popełnione wykroczenie; 3. przyczynienie się do czegoś złego, to, co skutkuje złe konsekwencje, niepożądane wypad.
Co znaczy Wyrzut:
Słownik 1. żal, pretensja o coś, wymówka, zarzut, karcąca uwaga; 2. rzucenie czegoś na odległość, mocny, gwałtowny ruch ręki, nogi, głowy; 3. krosty, pryszcze, wykwity na skórze wypad.
Co znaczy Wsuwka:
Słownik pętli, umieszczonej z boku okładki, notesu, kalendarza i tym podobne, przeznaczonej do wkładania ołówka; 2. spinka do włosów w formie zagiętej, cieniutkiej i wąskiej, dość giętkiej płytki metalowej wypad.
Co znaczy Włośnica:
Słownik długoletnia roślina zielna z rodz. traw, rozpowszechniona raczej na obszarach tropikalnych i subtropikalnych półkuli północnej; 2. przewlekła dolegliwość pasożytnicza zwierząt i człowieka wywoływana wypad.
  • Dodano:
  • Autor: