wyprowadzić definicja
Słownik Wyprowadzić definicja. Czym jest czegoś, na zewnątrz czegoś albo dokądś; 2. kierując.

Czy przydatne?

Definicja Wyprowadzić

Co oznacza WYPROWADZIĆ: 1. prowadząc usunąć kogoś skądś, pomóc wyjść poza obręb czegoś, na zewnątrz czegoś albo dokądś; 2. kierując pojazdem, wydobyć go skądś, zwrócić w pożądanym kierunku; 3. stać się wyjściem skądś, dojściem dokądś; 4. dojść do czegoś poprzez rozumowanie, wysnuć, wywnioskować coś z czegoś, uznać za rezultat czegoś, wywieść od czegoś albo kogoś; 5. postawić, wybudować coś; 6. dawniej uczynić kimś, wykierować na kogoś

Czym jest Wyprowadzić znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wielorybnik:
Słownik 1. człowiek trudniący się połowami wielorybów; 2. statek wykorzystywany do połowu wielorybów wyprowadzić.
Co znaczy Wydobrzenie:
Słownik 1. doprowadzić glebę do stanu żyzności; 2. wrócić do zdrowia, odzyskać siły wyprowadzić.
Co znaczy Wilczek:
Słownik 1. młody wilk, szczenię wilka; 2. młody pies z rasy owczarków niemieckich, szczenię tej rasy; 3. mały pęd roślinny wyprowadzić.
Co znaczy Wata:
Słownik roztrzepane, tworzące luźną masę, której używa się do celów medycznych, technicznych, do wyrobu kołder, ciepłych okryć i tym podobne; 2. mały włok, sieć w kształcie worka ciągnięta po dnie wyprowadzić.
Co znaczy Wsuwka:
Słownik pętli, umieszczonej z boku okładki, notesu, kalendarza i tym podobne, przeznaczonej do wkładania ołówka; 2. spinka do włosów w formie zagiętej, cieniutkiej i wąskiej, dość giętkiej płytki metalowej wyprowadzić.
  • Dodano:
  • Autor: