wyprowadzić definicja
Słownik WYPROWADZIĆ definicja. Czym jest czegoś, na zewnątrz czegoś albo dokądś; 2. kierując.

Czy przydatne?

Definicja Wyprowadzić

Co oznacza WYPROWADZIĆ: 1. prowadząc usunąć kogoś skądś, pomóc wyjść poza obręb czegoś, na zewnątrz czegoś albo dokądś; 2. kierując pojazdem, wydobyć go skądś, zwrócić w pożądanym kierunku; 3. stać się wyjściem skądś, dojściem dokądś; 4. dojść do czegoś poprzez rozumowanie, wysnuć, wywnioskować coś z czegoś, uznać za rezultat czegoś, wywieść od czegoś albo kogoś; 5. postawić, wybudować coś; 6. dawniej uczynić kimś, wykierować na kogoś

Czym jest Wyprowadzić znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wakat:
Słownik 1. nie obsadzone stanowisko, wolna posada; 2. nie zadrukowana stronica w książce wyprowadzić co znaczy.
Co znaczy Wypad:
Słownik dokądś na krótki czas, krótkotrwała wycieczka, wyprawa; 2. niespodziewane uderzenie na uprzednio wyznaczony przedmiot nieprzyjaciela, raczej w celu zdobycia jeńców, dokumentów i tym podobne; 3. w wyprowadzić krzyżówka.
Co znaczy Wyjałowienie:
Słownik 1. uczynienie jałowym, nieurodzajnym; 2. wyniszczenie bakterii dzięki wysokiej temperatury albo substancji chemicznych wyprowadzić co to jest.
Co znaczy Wyprawa:
Słownik się dokądś w celu naukowym, turystycznym, wojennym; 2. ekipa osób z odpowiednim ekwipunkiem odbywająca taką podróż; 3. bielizna, pościel, ubranie, sprzęty, które dostaje od rodziców dziewczyna wyprowadzić słownik.
Co znaczy Wyłożyć:
Słownik skądś i ułożyć, umieścić gdzieś, zazwyczaj na widocznym miejscu; 2. pokryć, wysłać czymś powierzchnię albo wnętrze czegoś; 3. wydać na coś kapitał, ponieść wydatki czegoś; 4. podać do informacje wyprowadzić czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: