wyrobić definicja
Słownik Wyrobić definicja. Czym jest poprzez ćwiczenie, starania, zabiegi i tym podobne wykształcić.

Czy przydatne?

Definicja Wyrobić

Co oznacza WYROBIĆ: 1. wykonywać coś stale i masowo z określonego surowca; 2. poprzez ćwiczenie, starania, zabiegi i tym podobne wykształcić coś, udoskonalić coś; 3. staraniem, zabiegami uzyskać, zdobyć coś dla siebie albo dla kogoś; 4. poddać jakąś substancję pewnym zabiegom zmieniającym jej postać, konsystencję i tym podobne ; 5. zniszczyć, zetrzeć coś poprzez częste używanie, tarcie, ruch

Czym jest Wyrobić znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wyderka:
Słownik 1. zwierzę drapieżne z rodz. kun o cennym futerku; 2. w dawnej Polsce kupienie majątku z zapewnieniem dawnemu właścicielowi prawa wykupu wyrobić.
Co znaczy Wina:
Słownik normy postępowania (prawne, obyczajowe, moralne); 2. odpowiedzialność za niedobry gest, za popełnione wykroczenie; 3. przyczynienie się do czegoś złego, to, co skutkuje złe konsekwencje, niepożądane wyrobić.
Co znaczy Wartować:
Słownik 1. pełnić wartę; 2. mieć określoną wartość wyrobić.
Co znaczy Walczyć:
Słownik 1. toczyć walkę, brać udział w walce, w bitwie, w wojnie; 2. brać udział w rozgrywkach, zawodach sportowych; 3. opierać się czemuś, dążyć do przezwyciężenia czegoś; 4. dążyć do osiągnięcia czegoś wyrobić.
Co znaczy Wkład:
Słownik albo określone wartości rzeczowe, na przykład maszyny, narzędzia, surowce, wnoszone jako udział do jakiegoś przedsiębiorstwa, spółdzielni, firmy i tym podobne; 2. kapitał złożone w banku; 3 wyrobić.
  • Dodano:
  • Autor: