wywiad definicja
Słownik Wywiad definicja. Czym jest osobistością, mająca na celu zgromadzenie pewnych informacje.

Czy przydatne?

Definicja Wywiad

Co oznacza WYWIAD: 1. rozmowa dziennikarza z kimś, zazwyczaj ze znaną osobistością, mająca na celu zgromadzenie pewnych informacje albo zasięgnięcie opinii u tej osoby dotyczących jakiejś dziedziny, na przykład polityki, edukacji, sztuki i tym podobne; 2. organizacja mająca na celu zbieranie sekretnych informacji dotyczących wojskowości, polityki, gospodarki i tym podobne;; obcych krajów; 3. rozmowa z chorym o dotychczasowym przebiegu dolegliwości, przeprowadzana zazwyczaj poprzez lekarza, mająca zebrać wszelakie dane powiązane z tą chorobą; 4. jedna z podstawowych metod zbierania ustalonych informacji i badania opinii publicznej, polegająca na przeprowadzaniu odpowiednio ukierunkowanych i planowych rozmów

Czym jest Wywiad znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wdepnąć:
Słownik 1. idąc wejść w coś, nastąpić na coś; 2. wejść, zajść gdzieś, do kogoś po drodze na chwilę; wstąpić wywiad.
Co znaczy Wymówka:
Słownik 1. wymówienie się od czegoś, usprawiedliwienie, wytłumaczenie, w szczególności wykrętne; 2. wypowiadany żal, pretensja do kogoś o coś, karcąca uwaga wywiad.
Co znaczy Wstrząs:
Słownik drgnięcie; 2. bardzo mocne wzruszenie, przeżycie, bardzo silna emocja; 3. zaburzenia czynności organizmu występujące jako reakcja na ciężkie urazy, następstwo operacji, oparzenia, zakażenia wywiad.
Co znaczy Worek:
Słownik opakowania najczęściej ze zszytego płata tkaniny, zazwyczaj z nie uformowanym dnem, wykorzystywany do transportowania i przechowywania różnych materiałów, w szczególności sypkich, drobnych elementów wywiad.
Co znaczy Włókno:
Słownik kurczliwe komórki pełniące w organizmie ludzkim albo zwierzęcym określone funkcje; 2. bardzo długie martwe komórki roślinne, ułożone w pasma wzmacniające narządy; 3. surowiec naturalny albo tworzywo wywiad.
  • Dodano:
  • Autor: