wywiad definicja
Słownik Wywiad definicja. Czym jest osobistością, mająca na celu zgromadzenie pewnych informacje.

Czy przydatne?

Definicja Wywiad

Co oznacza WYWIAD: 1. rozmowa dziennikarza z kimś, zazwyczaj ze znaną osobistością, mająca na celu zgromadzenie pewnych informacje albo zasięgnięcie opinii u tej osoby dotyczących jakiejś dziedziny, na przykład polityki, edukacji, sztuki i tym podobne; 2. organizacja mająca na celu zbieranie sekretnych informacji dotyczących wojskowości, polityki, gospodarki i tym podobne;; obcych krajów; 3. rozmowa z chorym o dotychczasowym przebiegu dolegliwości, przeprowadzana zazwyczaj poprzez lekarza, mająca zebrać wszelakie dane powiązane z tą chorobą; 4. jedna z podstawowych metod zbierania ustalonych informacji i badania opinii publicznej, polegająca na przeprowadzaniu odpowiednio ukierunkowanych i planowych rozmów

Czym jest Wywiad znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Worek:
Słownik opakowania najczęściej ze zszytego płata tkaniny, zazwyczaj z nie uformowanym dnem, wykorzystywany do transportowania i przechowywania różnych materiałów, w szczególności sypkich, drobnych elementów wywiad.
Co znaczy Wstrząs:
Słownik drgnięcie; 2. bardzo mocne wzruszenie, przeżycie, bardzo silna emocja; 3. zaburzenia czynności organizmu występujące jako reakcja na ciężkie urazy, następstwo operacji, oparzenia, zakażenia wywiad.
Co znaczy Wyburzenie:
Słownik 1. burząc zniszczyć, usunąć co; 2. stracić kolor, spłowieć, zblaknąć wywiad.
Co znaczy Włoszczyzna:
Słownik 1. wybrane warzywa, zazwyczaj marchew, pietruszka, seler, por, kapusta, stosowane łącznie jako przyprawa do zup, rosołów i innych potraw; 2. to, co włoskie w dziedzinie kultury, obyczajów, języka itp wywiad.
Co znaczy Wykład:
Słownik 1. cykl zajęć na wyższych uczelniach albo kursach opierający na przekazywaniu słuchaczom wiedzy w formie odczytu; 2. przedstawienie, zreferowanie czegoś w mowie albo na piśmie wywiad.
  • Dodano:
  • Autor: