wywiad definicja
Słownik Wywiad definicja. Czym jest osobistością, mająca na celu zgromadzenie pewnych informacje.

Czy przydatne?

Definicja Wywiad

Co oznacza WYWIAD: 1. rozmowa dziennikarza z kimś, zazwyczaj ze znaną osobistością, mająca na celu zgromadzenie pewnych informacje albo zasięgnięcie opinii u tej osoby dotyczących jakiejś dziedziny, na przykład polityki, edukacji, sztuki i tym podobne; 2. organizacja mająca na celu zbieranie sekretnych informacji dotyczących wojskowości, polityki, gospodarki i tym podobne;; obcych krajów; 3. rozmowa z chorym o dotychczasowym przebiegu dolegliwości, przeprowadzana zazwyczaj poprzez lekarza, mająca zebrać wszelakie dane powiązane z tą chorobą; 4. jedna z podstawowych metod zbierania ustalonych informacji i badania opinii publicznej, polegająca na przeprowadzaniu odpowiednio ukierunkowanych i planowych rozmów

Czym jest Wywiad znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Warga:
Słownik fałdów skórnych ograniczający od przodu otwór ustny wielu kręgowców, u ssaków i człowieka silnie umięśniony, ruchomy; 2. każda z dwóch części korony kwiatów grzbiecistych, zrosłopłatkowych wywiad.
Co znaczy Wypierać Się:
Słownik 1. zaprzeczać temu, iż się coś zrobiło, powiedziało i tym podobne; 2. znikać w praniu wywiad.
Co znaczy Wiktoria:
Słownik 1. roślina wodna z rodz. grzybieniowatych, mająca ogromne koliste liście pływające; 2. zwycięstwo; 3. imię kobiece wywiad.
Co znaczy Wolina:
Słownik 1. wiórki drewniane stosowane do pakowania wyrobów łatwo się tłukących i do produkcji płyt budowlanych; 2. z lekceważeniem albo politowaniem o wole wywiad.
Co znaczy Witalny:
Słownik 1. dotyczący życia i jego mechanizmów, żywotny; 2. powitalny wywiad.
  • Dodano:
  • Autor: