wzór definicja
Słownik Wzór definicja. Czym jest celach ornamentacyjnych albo sporządzony w celu odtworzenia go w.

Czy przydatne?

Definicja Wzór

Co oznacza WZÓR: 1. rysunek, motyw odbity, wyhaftowany i tym podobne w celach ornamentacyjnych albo sporządzony w celu odtworzenia go w odbitce, hafcie i tym podobne ; 2. element przeznaczony do odtwarzania w produkcji, rysunek przedmiotu przeznaczonego do produkcji; 3. ten, kogo, lub to, co należy, warto naśladować; 4. symbole, na przykład litery, skróty nazw, cyfry, znaki, wyrażające prawa matematyczne albo fizyczne lub przedstawiające układ cząsteczek związku chemicznego

Czym jest Wzór znaczenie w Słownik wyrazy W .

Co znaczy Wymienny:
Słownik 1. związany z wzajemnym przekazywaniem sobie czego, na przykład handel wymienny; 2. związany z narządem ssaków zawierającym gruczoły mleczne wzór.
Co znaczy Wyderka:
Słownik 1. zwierzę drapieżne z rodz. kun o cennym futerku; 2. w dawnej Polsce kupienie majątku z zapewnieniem dawnemu właścicielowi prawa wykupu wzór.
Co znaczy Wypad:
Słownik dokądś na krótki czas, krótkotrwała wycieczka, wyprawa; 2. niespodziewane uderzenie na uprzednio wyznaczony przedmiot nieprzyjaciela, raczej w celu zdobycia jeńców, dokumentów i tym podobne; 3. w wzór.
Co znaczy Winkiel:
Słownik 1. węgieł, narożnik; 2. przyrząd do wyznaczania kąta prostego wzór.
Co znaczy Wykreślić:
Słownik 1. usunąć, unieważnić to, co zostało napisane, wydrukowane, przekreślając linią ciągłą zbędny tekst; 2. wykonać rysunek, wykres wzór.
  • Dodano:
  • Autor: