definicja
Słownik ZĄB definicja. Czym jest zbudowanych z zębiny, pokrytej szkliwem, osadzonych w zębodole obu.

Czy przydatne?

Definicja Ząb

Co oznacza ZĄB: 1. każdy z drobnych tworów w kształcie płytki albo stożka zbudowanych z zębiny, pokrytej szkliwem, osadzonych w zębodole obu szczęk u człowieka i zwierząt kręgowych; 2. ostre, ustawione rzędem części jakiegoś przedmiotu, narzędzia, przyrządu, wykorzystywane do łączenia, spajania czegoś z czymś albo rozcierania, cięcia, piłowania, rozdzielania czegoś; 3. kliny wycięte, uformowane i tym podobne na brzegu czegoś

Czym jest Ząb znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Żuraw:
Słownik smukłej budowie ciała, długich, mocnych nogach, długiej szyi i prostym dziobie, popielato czarnym upierzeniu; 2. prymitywny przyrząd do wyciągania wody ze studni, w kształcie drąga dwuramiennego ząb co znaczy.
Co znaczy Zdrobnienie:
Słownik 1. stworzyć od jakiejś nazwy wyraz pochodne o znaczeniu pomniejszającym albo wartości pieszczotliwej; 2. stanie się drobnym, drobniejszym, zmalenie ząb krzyżówka.
Co znaczy Zastój:
Słownik osłabienie jakiegoś ruchu, działania w jakiejś dziedzinie; 2. utrudniony odpływ krwi z żył w wyniku niedomogi serca, miejscowego ucisku żyły albo wytworzenia się przeszkody wewnątrz żyły ząb co to jest.
Co znaczy Zbroić:
Słownik 1. zaopatrywać w broń; 2. przeskrobać, spsocić coś ząb słownik.
Co znaczy Zapierać:
Słownik 1. doraźnie usuwać plamę, brud z tkaniny; 2. barykadować coś czym; hamować, powstrzymywać, na przykład oddech ząb czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: