żabka definicja
Słownik ŻABKA definicja. Czym jest obuwia dla ochrony przed ścieraniem się; 3. mały uchwyt.

Czy przydatne?

Definicja Żabka

Co oznacza ŻABKA: 1. mała żaba; 2. blaszka przybijana pod obcasem i czubkiem obuwia dla ochrony przed ścieraniem się; 3. mały uchwyt sprężynowy stosowany na przykład do przypinania firanek; 4. gotycka ozdoba architektoniczna w kształcie zwiniętego liścia albo pączka, umieszczana na gzymsach, głowicach kolumn, obramieniach otworów, hełmach wież i tym podobne; 5. ruchomy klocek, do którego przymocowane jest pasmo włosia końskiego, umieszczony w dolnej części smyczka; 6. styl pływacki, gdzie na jedno tempo pracy ramion przypada jedno tempo pracy nóg; 7. skoki w przysiadzie; 8. rodzaj nastawnego klucza ślusarskiego do wkręcania i odkręcania śrub albo nagwintowanych rur; 9. twarde zgrubienie kości występujące u młodych koni, najczęściej na przednich kończynach, powstałe w wyniku zapalenia okostnej

Czym jest Żabka znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Ziemianka:
Słownik posiadłości ziemskiej; 2. mieszkanka planety Ziemi; 3. prymitywne pomieszczenie wykopane w ziemi bądź częściowo wpuszczone w ziemię, wykorzystywane jako piwnica, schron, czasem mieszkanie żabka co znaczy.
Co znaczy Zawalać Się:
Słownik 1. rozpadać się, wymieniać się w gruzy; 2. zabrudzić się żabka krzyżówka.
Co znaczy Zsypisko:
Słownik 1. sterta kamieni, odłamków skalnych gromadząca się u stóp góry; 2. miejsce, gdzie coś bywa zsypywane; 3. kanał do zsypywania śmieci w sporych domach mieszkalnych żabka co to jest.
Co znaczy Zadać:
Słownik komuś do wykonania, opracowania, rozwiązania, do nauczenia się; 2. przyczynić komuś czegoś złego; 3. dodać do czegoś, na przykład do cieczy albo gazu, jakiś nowy składnik w celu otrzymania reakcji żabka słownik.
Co znaczy Zobojętnienie:
Słownik 1. zneutralizowanie, na przykład jakiegoś związku chemicznego; 2. stanie się obojętnym, strata zainteresowania czym żabka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: