żabka definicja
Słownik Żabka definicja. Czym jest obuwia dla ochrony przed ścieraniem się; 3. mały uchwyt.

Czy przydatne?

Definicja Żabka

Co oznacza ŻABKA: 1. mała żaba; 2. blaszka przybijana pod obcasem i czubkiem obuwia dla ochrony przed ścieraniem się; 3. mały uchwyt sprężynowy stosowany na przykład do przypinania firanek; 4. gotycka ozdoba architektoniczna w kształcie zwiniętego liścia albo pączka, umieszczana na gzymsach, głowicach kolumn, obramieniach otworów, hełmach wież i tym podobne; 5. ruchomy klocek, do którego przymocowane jest pasmo włosia końskiego, umieszczony w dolnej części smyczka; 6. styl pływacki, gdzie na jedno tempo pracy ramion przypada jedno tempo pracy nóg; 7. skoki w przysiadzie; 8. rodzaj nastawnego klucza ślusarskiego do wkręcania i odkręcania śrub albo nagwintowanych rur; 9. twarde zgrubienie kości występujące u młodych koni, najczęściej na przednich kończynach, powstałe w wyniku zapalenia okostnej

Czym jest Żabka znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zachodzić:
Słownik 1. ukrywać się za linią horyzontu; 2. podchodzić cichaczem od tyłu; 3. odwiedzać kogo od czasu do czasu, przy okazji; 4. zniszczyć, zabrudzić w wyniku częstego chodzenia, zadeptać żabka.
Co znaczy Żółć:
Słownik 1. płynna, gorzka, żółtobrunatna wydzielina wątroby zwierząt kręgowych i człowieka, konieczna w procesie trawienia i wchłaniania tłuszczów w jelicie; 2. żółta barwa, żółty kolor żabka.
Co znaczy Zastój:
Słownik osłabienie jakiegoś ruchu, działania w jakiejś dziedzinie; 2. utrudniony odpływ krwi z żył w wyniku niedomogi serca, miejscowego ucisku żyły albo wytworzenia się przeszkody wewnątrz żyły żabka.
Co znaczy Zguba:
Słownik 1. to, co zgubiono; 2. klęska, niepowodzenie, nieszczęście, zagłada żabka.
Co znaczy Zemdlenie:
Słownik 1. wywołanie mdłości, pobudzenie do wymiotów; 2. strata na pewien czas przytomności żabka.
  • Dodano:
  • Autor: