zaciąg definicja
Słownik Zaciąg definicja. Czym jest szczególności do wojska; 2. zarzucenie, zapuszczenie sieci.

Czy przydatne?

Definicja Zaciąg

Co oznacza ZACIĄG: 1. werbowanie ochotników do jakiejś pracy, służby, w szczególności do wojska; 2. zarzucenie, zapuszczenie sieci rybackich

Czym jest Zaciąg znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zatarcie:
Słownik powierzchni współpracujących przedmiotów maszyny, najczęściej w wyniku ich niedostatecznego smarowania; 2. uznanie skazania na mocy prawa albo orzeczenia sądu za niebyłe i usuwanie wpisu o nim z zaciąg.
Co znaczy Zachodzić:
Słownik 1. ukrywać się za linią horyzontu; 2. podchodzić cichaczem od tyłu; 3. odwiedzać kogo od czasu do czasu, przy okazji; 4. zniszczyć, zabrudzić w wyniku częstego chodzenia, zadeptać zaciąg.
Co znaczy Zlewnia:
Słownik 1. pkt. skupu mleka, zakład pomocniczy mleczarni, gdzie się zbiera mleko i przygotowuje je do odesłania do przerobu; 2. region, z którego wody spływają do wspólnego zbiornika; dorzecze albo jego część zaciąg.
Co znaczy Zganiać:
Słownik 1. goniąc gromadzić w jednym miejscu, spędzać, przepędzać skąd; 2. zmęczyć kogoś ganianiem; ganiając przewędrować sporo miejsc zaciąg.
Co znaczy Ześlizg:
Słownik ustawionych równolegle do siebie i w skos stoku, służący przy hamowaniu i skręcaniu; 2. urządzenie w kształcie pochyłego koryta, wykorzystywane do transportu wewnętrznego, gdzie element zsuwa się zaciąg.
  • Dodano:
  • Autor: