zaciąg definicja
Słownik ZACIĄG definicja. Czym jest szczególności do wojska; 2. zarzucenie, zapuszczenie sieci.

Czy przydatne?

Definicja Zaciąg

Co oznacza ZACIĄG: 1. werbowanie ochotników do jakiejś pracy, służby, w szczególności do wojska; 2. zarzucenie, zapuszczenie sieci rybackich

Czym jest Zaciąg znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zasób:
Słownik 1. pewna liczba czegoś zgromadzona, nagromadzona w celu zastosowania w przyszłości; 2. złoża rud, minerałów, roślinność, surowce i tym podobne bogactwa naturalne istotne dla gospodarki i przemysłu zaciąg co znaczy.
Co znaczy Zbiorowisko:
Słownik 1. spora liczba istot albo rzeczy zgromadzonych, zebranych regularnie bezładnie; 2. naturalne skupienie roślin w przyrodzie stanowiące pewną przestrzenną całość zaciąg krzyżówka.
Co znaczy Zmysł:
Słownik organizmu do odbierania i analizy bodźców i reagowania na nie; 2. umiejętność, skłonność do czegoś; 3. popęd płciowy; 4. przytomność, świadomość; 5. umiejętność rozumienia, pojmowania czegoś, umysł zaciąg co to jest.
Co znaczy Żebro:
Słownik jedna z kości albo chrząstek tworzących szkielet klatki piersiowej, zazwyczaj łukowato wygięta, połączona z kręgosłupem stawem i wiązadłami, u wyższych kręgowców łącząca się z mostkiem; 2. łuk zaciąg słownik.
Co znaczy Zbiornik:
Słownik 1. naczynie, urządzenie do zbierania i przechowywania albo do transportu cieczy, gazów; 2. naturalne albo sztucznie utworzone zagłębienie terenu wypełnione wodą zaciąg czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: