zacięcie definicja
Słownik ZACIĘCIE definicja. Czym jest 2. wrodzona skłonność, uzdolnienie, pociąg do czegoś.

Czy przydatne?

Definicja Zacięcie

Co oznacza ZACIĘCIE: 1. rowek, szczerba, wgłębienie zrobione ostrym narzędziem; 2. wrodzona skłonność, uzdolnienie, pociąg do czegoś, predyspozycja, zamiłowanie; 3. werwa, zapał, swada; 4. z zaciętością, zaciekle, zawzięcie, nieustępliwie

Czym jest Zacięcie znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zrywać:
Słownik 1. szarpiąc oddzielać co od czego, unieważniać co, zawieszać kontakty z kim; 2. żłobić doły, rozszarpywać co zacięcie co znaczy.
Co znaczy Żyła:
Słownik krwionośne mające ściany znacząco cieńsze niż tętnica, prowadzące krew z tkanek i narządów ciała do serca; 2. masa skalna albo mineralna wypełniająca szczelinę w skałach; 3. metalowa część przewodu zacięcie krzyżówka.
Co znaczy Zubożenie:
Słownik 1. uczynienie ubogim, uboższym; 2. stanie się ubogim, zbiednienie zacięcie co to jest.
Co znaczy Zasłona:
Słownik osłania od czegoś, zakrywa coś, oddziela, przegradza od czegoś, przeszkadza w widzeniu czegoś; 2. w szermierce i boksie działanie obronne, opierające na odparciu ciosu albo uderzeniu obronnym w zacięcie słownik.
Co znaczy Zasadzka:
Słownik 1. podstępne ukrycie się gdzieś w celu niespodziewanej napaści, działania znienacka, zaczajenie się na kogoś; 2. miejsce, gdzie się zaczajają myśliwi na zwierzynę zacięcie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: