zack definicja
Słownik Zacisk definicja. Czym jest przewodu w celu przyłączenia go do innego przewodu, przyrządu.

Czy przydatne?

Definicja Zacisk

Co oznacza ZACISK: 1. zaciskanie, zaciśnięcie; 2. obiekt do zaciskania przewodu w celu przyłączenia go do innego przewodu, przyrządu elektrycznego i tym podobne; 3. urządzenie wykorzystywane do unieruchamiania dwóch przedmiotów jakiegoś zespołu poprzez ich wzajemne dociśnięcie w określonym położeniu, również do umocowywania, do przytrzymywania czegoś, do zatrzymywania dopływu, przepływu czegoś

Czym jest Zacisk znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Znosić:
Słownik 1. niosąc schodzić z góry na dół; 2. przynosić sporo czego w jedno miejsce; 3. tolerować, wytrzymywać co; 4. zniszczyć noszeniem zacisk.
Co znaczy Zakładka:
Słownik tkaninie powstała poprzez jej zagięcie, założenie; 2. pasek tkaniny, papieru i tym podobne regularnie ozdobny wykorzystywany do zakładania książki w miejscu, gdzie przerwało się jej czytanie zacisk.
Co znaczy Zmywarka:
Słownik 1. urządzenie do zmywania naczyń; 2. auto z urządzeniami do spłukiwania zanieczyszczeń z jezdni zacisk.
Co znaczy Złom:
Słownik zniszczone elementy metalowe, maszyny albo ich części, odpady produkcyjne w hutach, przeznaczone do przetopienia jako surowiec wtórny; 2. odłamany, odłupany kawał czegoś, w szczególności: odłam, blok zacisk.
Co znaczy Zastój:
Słownik osłabienie jakiegoś ruchu, działania w jakiejś dziedzinie; 2. utrudniony odpływ krwi z żył w wyniku niedomogi serca, miejscowego ucisku żyły albo wytworzenia się przeszkody wewnątrz żyły zacisk.
  • Dodano:
  • Autor: