zaczepić definicja
Słownik ZACZEPIĆ definicja. Czym jest przypinając zazwyczaj tylko w jednym miejscu, jedną stroną; 2.

Czy przydatne?

Definicja Zaczepić

Co oznacza ZACZEPIĆ: 1. umocować coś na czymś, przymocować do czegoś zahaczając, przypinając zazwyczaj tylko w jednym miejscu, jedną stroną; 2. potrąciwszy o coś wystającego zostać przytrzymanym; 3. zatrzymać kogoś w przejściu słowami, gestem, przystąpić do kogoś w celu nawiązania rozmowy; 4. zachować się agresywnie w relacji do kogoś, czegoś, zacząć spór, sprzeczkę, walkę

Czym jest Zaczepić znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zwiastun:
Słownik zwiastuje, ogłasza, obwieszcza, oznajmia coś, przynosi wieść o czymś; 2. oznaka, zapowiedź, prognostyk, omen, wróżba; 3. krótkometrażowy video reklamowy, zmontowany z najciekawszych scen zaczepić co znaczy.
Co znaczy Znosić:
Słownik 1. niosąc schodzić z góry na dół; 2. przynosić sporo czego w jedno miejsce; 3. tolerować, wytrzymywać co; 4. zniszczyć noszeniem zaczepić krzyżówka.
Co znaczy Zbieracz:
Słownik 1. ten, kto zbiera, gromadzi, kolekcjonuje coś; 2. ten, kto pracuje przy zbiorach owoców, warzyw, ziół itp zaczepić co to jest.
Co znaczy Zwiad:
Słownik zdobywanie w terenie informacje o nieprzyjacielu i o tymże terenie objętym działaniami wojennymi; 2. pododdział prowadzący rozpoznanie wojskowe; 3. zbieranie informacje na jakiś temat, regularnie zaczepić słownik.
Co znaczy Żyłka:
Słownik delikatna żyła, naczynie krwionośne; 2. cienka, bardzo mocna nić z włosia, jelit zwierzęcych albo tworzywa sztucznego; 3. część wędki, do której przymocowuje się spławik, haczyk i ciężarek; 4 zaczepić czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: