zagrać definicja
Słownik Zagrać definicja. Czym jest udział w grze sportowej, hazardowej albo towarzyskiej; 3.

Czy przydatne?

Definicja Zagrać

Co oznacza ZAGRAĆ: 1. wykonać jakiś utwór na instrumencie muzycznym; 2. wziąć udział w grze sportowej, hazardowej albo towarzyskiej; 3. odtworzyć jakąś postać w sztuce teatralnej, w operze, filmie i tym podobne; 4. uzewnętrznić uczucia, odmalować stan duchowy, ujawnić go; 5. zamigotać blaskiem, barwami; 6. zaszczekać goniąc zwierzynę

Czym jest Zagrać znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zwolnienie:
Słownik 1. osłabienie tempa czego; 2. żłobienie dołów, rozszarpywanie co zagrać.
Co znaczy Żubrówka:
Słownik kwiatostanie w kształcie wiechy, charakterystycznym zapachu, narastający w zaroślach leśnych i na łąkach, służący w lecznictwie i jako przyprawa do wódek i likierów; 2. polska wódka gatunkowa zagrać.
Co znaczy Zatoka:
Słownik jeziora wcinająca się w ląd; 2. rozszerzenie jezdni na pewnej długości kosztem chodnika, zazwyczaj w kształcie otwartego trapezu, przeznaczone do parkowania samochodów, czasem wykorzystywane jako zagrać.
Co znaczy Zwolnienie:
Słownik 1. osłabienie tempa czego; 2. udzielenie komu dymisji; 3. zrezygnowanie z czyichś zobowiązań, obietnic i tym podobne; 4. stanie się wolniejszym, pomniejszenie szybkości zagrać.
Co znaczy Zabór:
Słownik 1. przywłaszczenie sobie czegoś, zabranie cudzej rzeczy, cudzej własności; 2. państwo (albo jego część), teren zabrany, okupowany poprzez obce kraj; 3. sprawowanie władzy zaborczej zagrać.
  • Dodano:
  • Autor: