załącznik definicja
Słownik ZAŁĄCZNIK definicja. Czym jest stanowiące zazwyczaj jego uzupełnienie; 2. łapówka. Co.

Czy przydatne?

Definicja Załącznik

Co oznacza ZAŁĄCZNIK: 1. dokument, pismo dołączone do innego dokumentu, stanowiące zazwyczaj jego uzupełnienie; 2. łapówka

Czym jest Załącznik znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zamarkować:
Słownik 1. utworzyć pozór jakiegoś działania, wykonać pewną czynność w sposób zdawkowy; 2. wyposażyć w znaczki pocztowe załącznik co znaczy.
Co znaczy Zsypisko:
Słownik 1. sterta kamieni, odłamków skalnych gromadząca się u stóp góry; 2. miejsce, gdzie coś bywa zsypywane; 3. kanał do zsypywania śmieci w sporych domach mieszkalnych załącznik krzyżówka.
Co znaczy Żółć:
Słownik 1. płynna, gorzka, żółtobrunatna wydzielina wątroby zwierząt kręgowych i człowieka, konieczna w procesie trawienia i wchłaniania tłuszczów w jelicie; 2. żółta barwa, żółty kolor załącznik co to jest.
Co znaczy Zachodzić:
Słownik 1. ukrywać się za linią horyzontu; 2. podchodzić cichaczem od tyłu; 3. odwiedzać kogo od czasu do czasu, przy okazji; 4. zniszczyć, zabrudzić w wyniku częstego chodzenia, zadeptać załącznik słownik.
Co znaczy Zeszyt:
Słownik 1. pewna liczba kartek papieru do pisania zszytych i oprawionych w okładkę; 2. kilka arkuszy druku zbroszurowanych, zazwyczaj będących częścią większego dzieła załącznik czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: