zamsz definicja
Słownik Zamsz definicja. Czym jest włochatej powierzchni, służąca do wyrobu rękawiczek, odzieży.

Czy przydatne?

Definicja Zamsz

Co oznacza ZAMSZ: 1. odpowiednio wyprawiona miękka, nasiąkliwa skóra o włochatej powierzchni, służąca do wyrobu rękawiczek, odzieży, obuwia i artykułów technicznych; 2. rodzaj tkaniny wyrabianej z mieszanek wełny

Czym jest Zamsz znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zasłona:
Słownik osłania od czegoś, zakrywa coś, oddziela, przegradza od czegoś, przeszkadza w widzeniu czegoś; 2. w szermierce i boksie działanie obronne, opierające na odparciu ciosu albo uderzeniu obronnym w zamsz.
Co znaczy Zwrot:
Słownik ruchu; 2. to, co zwrócono, oddano, czego nie przyjęto, nie sprzedano i tym podobne; 3. wyrażenie regularnie stosowane, stanowiące pewną całość treściową; 4. w językoznawstwie związek wyrazowy, gdzie zamsz.
Co znaczy Żuraw:
Słownik smukłej budowie ciała, długich, mocnych nogach, długiej szyi i prostym dziobie, popielato czarnym upierzeniu; 2. prymitywny przyrząd do wyciągania wody ze studni, w kształcie drąga dwuramiennego zamsz.
Co znaczy Żyro:
Słownik 1. poręczenie za osobę pożyczającą od kogo kapitał; 2. kompas elektryczny zbudowany na zasadzie wirującego bąka, który ustawia się w kierunku północnym zamsz.
Co znaczy Zubożenie:
Słownik 1. uczynienie ubogim, uboższym; 2. stanie się ubogim, zbiednienie zamsz.
  • Dodano:
  • Autor: