zanosić definicja
Słownik Zanosić Się definicja. Czym jest nosić co aż do ostatecznego znużenia, wyczerpania. Co.

Czy przydatne?

Definicja Zanosić Się

Co oznacza ZANOSIĆ SIĘ: 1. zapamiętywać się w czym, nie mogąc się opanować; 2. nosić co aż do ostatecznego znużenia, wyczerpania

Czym jest Zanosić Się znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zwrotnica:
Słownik przestawiania rozjazdu kolejowego albo tramwajowego, umożliwiające przetaczanie pojazdów z jednego toru na drugi; 2. obiekt układu kierowniczego samochodu, wykorzystywany do zmiany położenia kół zanosić się.
Co znaczy Zaciąg:
Słownik 1. werbowanie ochotników do jakiejś pracy, służby, w szczególności do wojska; 2. zarzucenie, zapuszczenie sieci rybackich zanosić się.
Co znaczy Złom:
Słownik zniszczone elementy metalowe, maszyny albo ich części, odpady produkcyjne w hutach, przeznaczone do przetopienia jako surowiec wtórny; 2. odłamany, odłupany kawał czegoś, w szczególności: odłam, blok zanosić się.
Co znaczy Zdrój:
Słownik 1. miejsce w ziemi, skąd wytryskuje woda; 2. miejscowość kuracyjna mająca źródła wód leczniczych; dziś tylko w nazwach własnych, na przykład Busko Zdrój zanosić się.
Co znaczy Zagrać:
Słownik utwór na instrumencie muzycznym; 2. wziąć udział w grze sportowej, hazardowej albo towarzyskiej; 3. odtworzyć jakąś postać w sztuce teatralnej, w operze, filmie i tym podobne; 4. uzewnętrznić uczucia zanosić się.
  • Dodano:
  • Autor: