zanosić definicja
Słownik SIĘ ZANOSIĆ definicja. Czym jest nosić co aż do ostatecznego znużenia, wyczerpania. Co.

Czy przydatne?

Definicja Zanosić Się

Co oznacza ZANOSIĆ SIĘ: 1. zapamiętywać się w czym, nie mogąc się opanować; 2. nosić co aż do ostatecznego znużenia, wyczerpania

Czym jest Zanosić Się znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zlewisko:
Słownik 1. region, z którego wody spływają do jednego morza albo ceanu; 2. miska z kranem, połączona z rurą ściekową zanosić się co znaczy.
Co znaczy Zagrywka:
Słownik tenisie, badmintonie i tenisie stołowym podanie piłki na pole przeciwnika, realizowane w chwili rozpoczęcia gry, po następnym zdobyciu piłki albo na zmianę; 2. posunięcie sprytne, podstępne mające na zanosić się krzyżówka.
Co znaczy Zbiorowisko:
Słownik 1. spora liczba istot albo rzeczy zgromadzonych, zebranych regularnie bezładnie; 2. naturalne skupienie roślin w przyrodzie stanowiące pewną przestrzenną całość zanosić się co to jest.
Co znaczy Zwrot:
Słownik ruchu; 2. to, co zwrócono, oddano, czego nie przyjęto, nie sprzedano i tym podobne; 3. wyrażenie regularnie stosowane, stanowiące pewną całość treściową; 4. w językoznawstwie związek wyrazowy, gdzie zanosić się słownik.
Co znaczy Żuk:
Słownik 1. chrząszcz z rodz. poświętnikowatych, o ciele szerokim i wypukłym, ubarwieniu niebieskim, granatowym albo zielonkawym, z metalicznym połyskiem; 2. marka samochodu zanosić się czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: