zapora definicja
Słownik Zapora definicja. Czym jest kogoś, czegoś; 2. sztuczna przeszkoda, na przykład zasieki.

Czy przydatne?

Definicja Zapora

Co oznacza ZAPORA: 1. przeszkoda uniemożliwiająca przejście, przedostanie się kogoś, czegoś; 2. sztuczna przeszkoda, na przykład zasieki, słupy, barykady, pola minowe, ustawione, wybudowane w terenie w celu zahamowania ruchu wojsk nieprzyjaciela i zadania mu strat

Czym jest Zapora znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Żel:
Słownik wyniku koagulacji cząstek koloidalnych rozproszonych w fazie ciekłej; 2. instrument perkusyjny składający się z dwóch metalowych płyt, którymi grający uderza o siebie, również instrument składający zapora.
Co znaczy Żar:
Słownik 1. rozżarzony węgiel, rozżarzone zwęglone drewno; 2. substancja rozpalona do czerwoności; 3. wysoka temperatura powietrza; 4. gwałtowność, żarliwość uczuć, ogień namiętności zapora.
Co znaczy Zmartwienie:
Słownik 1. stanie się powodem czyjegoś smutku, trosk; 2. obumarcie, zdrętwienie zapora.
Co znaczy Zlewnia:
Słownik 1. pkt. skupu mleka, zakład pomocniczy mleczarni, gdzie się zbiera mleko i przygotowuje je do odesłania do przerobu; 2. region, z którego wody spływają do wspólnego zbiornika; dorzecze albo jego część zapora.
Co znaczy Związek:
Słownik zjawisk i tym podobne łączących się ze sobą, wpływających, oddziałujących na siebie; 2. zespół ludzi, instytucji, krajów i tym podobne zorganizowanych, działających razem, mających wspólne cele; 3 zapora.
  • Dodano:
  • Autor: