zapowiedź definicja
Słownik ZAPOWIEDŹ definicja. Czym jest 2. ogłoszenie w kościele z ambony o zamiarze wstąpienia.

Czy przydatne?

Definicja Zapowiedź

Co oznacza ZAPOWIEDŹ: 1. ogłoszenie, oznajmienie, oznaka czegoś, co ma nastąpić; 2. ogłoszenie w kościele z ambony o zamiarze wstąpienia ustalonych osób w związek małżeński dla upewnienia się, iż nic nie stoi temu na przeszkodzie

Czym jest Zapowiedź znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zapalarka:
Słownik zapalania gazu w kuchenkach gazowych; 2. przenośne urządzenie wytwarzające bodziec elektryczny do zapalenia zapalników elektrycznych, stosowane przy robotach strzelniczych w kopalniach i przy zapowiedź co znaczy.
Co znaczy Żołądź:
Słownik 1. owoc dębu, jajowaty orzeszek otoczony u nasady miseczką pokrytą łuskowatymi listkami; 2. końcowa część prącia męskiego pokryta napletkiem; 3. jeden z kolorów kart, trefl zapowiedź krzyżówka.
Co znaczy Zacięcie:
Słownik wgłębienie zrobione ostrym narzędziem; 2. wrodzona skłonność, uzdolnienie, pociąg do czegoś, predyspozycja, zamiłowanie; 3. werwa, zapał, swada; 4. z zaciętością, zaciekle, zawzięcie, nieustępliwie zapowiedź co to jest.
Co znaczy Żakiet:
Słownik 1. górna część kostiumu damskiego, rodzaj damskiej marynarki; 2. rodzaj marynarki męskiej o długich połach ukośnie ściętych, noszonej na uroczyste okazje zapowiedź słownik.
Co znaczy Zysk:
Słownik 1. nadwyżka wpływów nad opłatami w działalności gospodarczej; 2. korzyść, pożytek zapowiedź czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: