zasłona definicja
Słownik ZASŁONA definicja. Czym jest oddziela, przegradza od czegoś, przeszkadza w widzeniu czegoś.

Czy przydatne?

Definicja Zasłona

Co oznacza ZASŁONA: 1. to, co zasłania, osłania od czegoś, zakrywa coś, oddziela, przegradza od czegoś, przeszkadza w widzeniu czegoś; 2. w szermierce i boksie działanie obronne, opierające na odparciu ciosu albo uderzeniu obronnym w odpowiedzi na cios przeciwnika

Czym jest Zasłona znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zachodzić:
Słownik 1. ukrywać się za linią horyzontu; 2. podchodzić cichaczem od tyłu; 3. odwiedzać kogo od czasu do czasu, przy okazji; 4. zniszczyć, zabrudzić w wyniku częstego chodzenia, zadeptać zasłona co znaczy.
Co znaczy Zysk:
Słownik 1. nadwyżka wpływów nad opłatami w działalności gospodarczej; 2. korzyść, pożytek zasłona krzyżówka.
Co znaczy Żak:
Słownik 1. uczeń, student; 2. sługa kościelny; 3. sieć rozpięta na drewnianych obręczach, stosowana między innymi do morskich połowów przybrzeżnych zasłona co to jest.
Co znaczy Zieleniak:
Słownik 1. targowisko z warzywami, jarzynami, owocami; sklep, kiosk z warzywami; 2. młode wino gronowe po roku leżakowania zasłona słownik.
Co znaczy Zamek:
Słownik zamykania, zabezpieczania przed otwieraniem czegoś poprzez wysunięcie zasuwki albo zapadki lub poprzez unieruchomienie zapadki dzięki klucza; 2. ruchoma część odtylcowej broni palnej wykorzystywana zasłona czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: