zator definicja
Słownik ZATOR definicja. Czym jest 2. nagromadzenie lodu, tworzące się w momencie spływu lodów w.

Czy przydatne?

Definicja Zator

Co oznacza ZATOR: 1. przeszkoda w ruchu w formie stłoczonych ludzi, pojazdów; 2. nagromadzenie lodu, tworzące się w momencie spływu lodów w zwężeniach i zakrętach koryta rzeki, na mieliznach i innych przeszkodach; 3. nagłe zamknięcie naczynia krwionośnego poprzez obce ciało znajdujące się we krwi, również w konsekwencji skrzepu, nowotworu itp

Czym jest Zator znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zobojętnienie:
Słownik 1. zneutralizowanie, na przykład jakiegoś związku chemicznego; 2. stanie się obojętnym, strata zainteresowania czym zator co znaczy.
Co znaczy Zsypisko:
Słownik 1. sterta kamieni, odłamków skalnych gromadząca się u stóp góry; 2. miejsce, gdzie coś bywa zsypywane; 3. kanał do zsypywania śmieci w sporych domach mieszkalnych zator krzyżówka.
Co znaczy Zanosić:
Słownik 1. niosąc dostarczać co do kogo albo dokąd; 2. wystąpić do kogo z czym, na przykład z prośbą; 3. zniszczyć co noszeniem zator co to jest.
Co znaczy Zalecenie:
Słownik 1. doradzić wykonanie czego; 2. unosząc się w powietrzu dotrzeć dokądś zator słownik.
Co znaczy Żubrówka:
Słownik kwiatostanie w kształcie wiechy, charakterystycznym zapachu, narastający w zaroślach leśnych i na łąkach, służący w lecznictwie i jako przyprawa do wódek i likierów; 2. polska wódka gatunkowa zator czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: