zatrzask definicja
Słownik ZATRZASK definicja. Czym jest dwóch części, jednej z wgłębieniem, drugiej z odpowiednią.

Czy przydatne?

Definicja Zatrzask

Co oznacza ZATRZASK: 1. rodzaj guzika, zazwyczaj metalowego, składającego się z dwóch części, jednej z wgłębieniem, drugiej z odpowiednią wypukłością, wchodzących jedna w drugą, służy do zapinania bluzek, rękawiczek, pokrowców i tym podobne; 2. zamek sprężynowy (do drzwi albo okien), gdzie zapadka zaskakuje automatycznie, bez użycia klucza

Czym jest Zatrzask znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zwałować:
Słownik 1. ugnieść powierzchnię gleby wałem; 2. zrzucać na zwały zatrzask co znaczy.
Co znaczy Zaprawa:
Słownik potrawy zaprawia, przyprawia dla polepszenia ich smaku, nadania zapachu i tym podobne; 2. czynności mające na celu wdrożenie kogoś do czegoś, wyćwiczenie w czymś; 3. mieszanina najczęściej piasku zatrzask krzyżówka.
Co znaczy Zraz:
Słownik pokrajanego w plastry, mocno zbitego, podsmażonego i następnie duszonego z dodatkiem cebuli i przypraw; 2. jednoroczny zdrewniały odcinek pędu z kilkoma pączkami szlachetnej rośliny drzewiastej zatrzask co to jest.
Co znaczy Żłobek:
Słownik opiekuńczo wychowawczy dla dzieci do lat trzech, sprawujący nad nimi pieczę w okresie wykonywania pracy zawodowej poprzez rodziców albo opiekunów; 2. wąski rowek, niewielkie wcięcie, podłużne zatrzask słownik.
Co znaczy Zawalcować:
Słownik 1. zarównać, wygładzić walcem; 2. zatańczyć walca zatrzask czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: