żebrować definicja
Słownik ŻEBROWAĆ definicja. Czym jest drzewie, kamieniu i tym podobne; 2. dawniej żebrać. Co.

Czy przydatne?

Definicja Żebrować

Co oznacza ŻEBROWAĆ: 1. robić na czym żebra, na przykład nacinać wgłębienia w drzewie, kamieniu i tym podobne; 2. dawniej żebrać

Czym jest Żebrować znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zanosić:
Słownik 1. niosąc dostarczać co do kogo albo dokąd; 2. wystąpić do kogo z czym, na przykład z prośbą; 3. zniszczyć co noszeniem żebrować co znaczy.
Co znaczy Zsypisko:
Słownik 1. sterta kamieni, odłamków skalnych gromadząca się u stóp góry; 2. miejsce, gdzie coś bywa zsypywane; 3. kanał do zsypywania śmieci w sporych domach mieszkalnych żebrować krzyżówka.
Co znaczy Żebro:
Słownik jedna z kości albo chrząstek tworzących szkielet klatki piersiowej, zazwyczaj łukowato wygięta, połączona z kręgosłupem stawem i wiązadłami, u wyższych kręgowców łącząca się z mostkiem; 2. łuk żebrować co to jest.
Co znaczy Zadać:
Słownik komuś do wykonania, opracowania, rozwiązania, do nauczenia się; 2. przyczynić komuś czegoś złego; 3. dodać do czegoś, na przykład do cieczy albo gazu, jakiś nowy składnik w celu otrzymania reakcji żebrować słownik.
Co znaczy Żak:
Słownik 1. uczeń, student; 2. sługa kościelny; 3. sieć rozpięta na drewnianych obręczach, stosowana między innymi do morskich połowów przybrzeżnych żebrować czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: