definicja
Słownik Żel definicja. Czym jest rozproszonych w fazie ciekłej; 2. instrument perkusyjny składający.

Czy przydatne?

Definicja Żel

Co oznacza ŻEL: 1. układ powstały w wyniku koagulacji cząstek koloidalnych rozproszonych w fazie ciekłej; 2. instrument perkusyjny składający się z dwóch metalowych płyt, którymi grający uderza o siebie, również instrument składający się z dzwonków i blaszek, noszony na czele orkiestr janczarskich

Czym jest Żel znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Żakiet:
Słownik 1. górna część kostiumu damskiego, rodzaj damskiej marynarki; 2. rodzaj marynarki męskiej o długich połach ukośnie ściętych, noszonej na uroczyste okazje żel.
Co znaczy Zacięcie:
Słownik wgłębienie zrobione ostrym narzędziem; 2. wrodzona skłonność, uzdolnienie, pociąg do czegoś, predyspozycja, zamiłowanie; 3. werwa, zapał, swada; 4. z zaciętością, zaciekle, zawzięcie, nieustępliwie żel.
Co znaczy Zaczepiać:
Słownik 1. umocowywać, przymocowywać coś do czegoś, zazwyczaj w jednym punkcie; 2. zahaczać, zawadzać; zagadywać; 3. wszczynać spór, bójkę; 4. przystrajać pannę młodą w czepiec w trakcie obrzędu weselnego żel.
Co znaczy Zrywać:
Słownik 1. szarpiąc oddzielać co od czego, unieważniać co, zawieszać kontakty z kim; 2. żłobić doły, rozszarpywać co żel.
Co znaczy Zładować:
Słownik 1. zdjąć z czego ładunek; 2. doprowadzić do porządku, naprawić żel.
  • Dodano:
  • Autor: