zelżenie definicja
Słownik ZELŻENIE definicja. Czym jest lżejszym, łagodniejszym, mniej ostrym. Co oznacza Zelżenie.

Czy przydatne?

Definicja Zelżenie

Co oznacza ZELŻENIE: 1. znieważenie słowne, obrzucenie obelgami; 2. stanie się lżejszym, łagodniejszym, mniej ostrym

Czym jest Zelżenie znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Żubrówka:
Słownik kwiatostanie w kształcie wiechy, charakterystycznym zapachu, narastający w zaroślach leśnych i na łąkach, służący w lecznictwie i jako przyprawa do wódek i likierów; 2. polska wódka gatunkowa zelżenie co znaczy.
Co znaczy Zrąb:
Słownik wiązanie budowli; 2. brzeg, krawędź czegoś, pionowa albo pochyła boczna powierzchnia czegoś; 3. region lasu, na którym dzieje się wyrąbywanie drzew, region pozostały po wyrębie drzewostanu zelżenie krzyżówka.
Co znaczy Zwiad:
Słownik zdobywanie w terenie informacje o nieprzyjacielu i o tymże terenie objętym działaniami wojennymi; 2. pododdział prowadzący rozpoznanie wojskowe; 3. zbieranie informacje na jakiś temat, regularnie zelżenie co to jest.
Co znaczy Żuraw:
Słownik smukłej budowie ciała, długich, mocnych nogach, długiej szyi i prostym dziobie, popielato czarnym upierzeniu; 2. prymitywny przyrząd do wyciągania wody ze studni, w kształcie drąga dwuramiennego zelżenie słownik.
Co znaczy Zwał:
Słownik 1. spora liczba, masa czegoś zwalonego, zsypanego, nagromadzonego; 2. wysypisko skały płonnej albo odpadów przemysłowych usuwanych z kopalni, huty albo innego zakładu przemysłowego zelżenie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: