zgorzel definicja
Słownik ZGORZEL definicja. Czym jest poprzez bakterie gnilne, które otrzymały się przez uszkodzoną.

Czy przydatne?

Definicja Zgorzel

Co oznacza ZGORZEL: 1. mechanizm gnilny jakiegoś narządu spowodowany w ustroju poprzez bakterie gnilne, które otrzymały się przez uszkodzoną skórę do obumierających tkanek; 2. dolegliwość różnych roślin spowodowana poprzez grzyby pasożytnicze, bakterie albo czynniki fizyczne, objawiająca się plamistością, żółknięciem i usychaniem liści

Czym jest Zgorzel znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zanosić:
Słownik 1. niosąc dostarczać co do kogo albo dokąd; 2. wystąpić do kogo z czym, na przykład z prośbą; 3. zniszczyć co noszeniem zgorzel co znaczy.
Co znaczy Zausznica:
Słownik 1. ozdoba noszona na uchu; 2. czyjaś zaufana powiernica zgorzel krzyżówka.
Co znaczy Zawalać:
Słownik 1. przysypywać, przyciskać, tarasować co czymś ciężkim, sypkim; 2. źle wywiązywać się z czego; 3. zabrudzić, zasmolić czym zgorzel co to jest.
Co znaczy Zganiać:
Słownik 1. goniąc gromadzić w jednym miejscu, spędzać, przepędzać skąd; 2. zmęczyć kogoś ganianiem; ganiając przewędrować sporo miejsc zgorzel słownik.
Co znaczy Żyłka:
Słownik delikatna żyła, naczynie krwionośne; 2. cienka, bardzo mocna nić z włosia, jelit zwierzęcych albo tworzywa sztucznego; 3. część wędki, do której przymocowuje się spławik, haczyk i ciężarek; 4 zgorzel czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: