ziarniak definicja
Słownik ZIARNIAK definicja. Czym jest owocni przyrośniętej do łupiny nasiennej, charakterystyczny.

Czy przydatne?

Definicja Ziarniak

Co oznacza ZIARNIAK: 1. owoc jednonasienny, niepękający, o cienkiej, suchej owocni przyrośniętej do łupiny nasiennej, charakterystyczny dla większości traw dzikich i uprawianych; 2. gromada pierwotniaków z podtypu sporowców właściwych, pasożytujących w komórkach krwi albo nabłonków kręgowców, w szczególności ssaków i ptaków; wybrane gatunki wywołują poważne dolegliwości zwierząt domowych

Czym jest Ziarniak znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zwierciadło:
Słownik pokrytego na spodniej powierzchni warstwą srebra albo aluminium, mająca cecha odbijania znajdujących się przed nią elementów, stosowana jako element toaletowy, do dekoracji wnętrz i tym podobne; 2 ziarniak co znaczy.
Co znaczy Złazić:
Słownik 1. schodzić z góry, z miejsca położonego wyżej; 2. obejść, zwiedzić sporo miejsc ziarniak krzyżówka.
Co znaczy Żel:
Słownik wyniku koagulacji cząstek koloidalnych rozproszonych w fazie ciekłej; 2. instrument perkusyjny składający się z dwóch metalowych płyt, którymi grający uderza o siebie, również instrument składający ziarniak co to jest.
Co znaczy Zrost:
Słownik zespolenie się czegoś; 2. słowo powstały z zespolenia w jedną całość dwóch albo trzech wyrazów zachowujących w zespoleniu swój pierwotny układ składniowy, na przykład wiarygodny; 3. bliznowata tkanka ziarniak słownik.
Co znaczy Zapora:
Słownik uniemożliwiająca przejście, przedostanie się kogoś, czegoś; 2. sztuczna przeszkoda, na przykład zasieki, słupy, barykady, pola minowe, ustawione, wybudowane w terenie w celu zahamowania ruchu wojsk ziarniak czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: