ziarniak definicja
Słownik Ziarniak definicja. Czym jest owocni przyrośniętej do łupiny nasiennej, charakterystyczny.

Czy przydatne?

Definicja Ziarniak

Co oznacza ZIARNIAK: 1. owoc jednonasienny, niepękający, o cienkiej, suchej owocni przyrośniętej do łupiny nasiennej, charakterystyczny dla większości traw dzikich i uprawianych; 2. gromada pierwotniaków z podtypu sporowców właściwych, pasożytujących w komórkach krwi albo nabłonków kręgowców, w szczególności ssaków i ptaków; wybrane gatunki wywołują poważne dolegliwości zwierząt domowych

Czym jest Ziarniak znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zagłówek:
Słownik 1. oparcie pod głowę, podgłówek; 2. poduszka wypchana słomą albo sianem ziarniak.
Co znaczy Znak:
Słownik poinformować o czymś poprzez wywołanie ustalonych skojarzeń, odruchów warunkowych; 2. dowód, oznaka, objaw; 3. fakt, interpretowany jako zapowiedź czegoś; 4. ślad pozostawiony poprzez coś; 5. herb ziarniak.
Co znaczy Zwiad:
Słownik zdobywanie w terenie informacje o nieprzyjacielu i o tymże terenie objętym działaniami wojennymi; 2. pododdział prowadzący rozpoznanie wojskowe; 3. zbieranie informacje na jakiś temat, regularnie ziarniak.
Co znaczy Zachodzić:
Słownik 1. ukrywać się za linią horyzontu; 2. podchodzić cichaczem od tyłu; 3. odwiedzać kogo od czasu do czasu, przy okazji; 4. zniszczyć, zabrudzić w wyniku częstego chodzenia, zadeptać ziarniak.
Co znaczy Zaszłość:
Słownik 1. pozycja, zapis dokonane na podstawie dokumentu księgowego; 2. to, co zaszło, co się zdarzyło ziarniak.
  • Dodano:
  • Autor: