ziarniak definicja
Słownik ZIARNIAK definicja. Czym jest owocni przyrośniętej do łupiny nasiennej, charakterystyczny.

Czy przydatne?

Definicja Ziarniak

Co oznacza ZIARNIAK: 1. owoc jednonasienny, niepękający, o cienkiej, suchej owocni przyrośniętej do łupiny nasiennej, charakterystyczny dla większości traw dzikich i uprawianych; 2. gromada pierwotniaków z podtypu sporowców właściwych, pasożytujących w komórkach krwi albo nabłonków kręgowców, w szczególności ssaków i ptaków; wybrane gatunki wywołują poważne dolegliwości zwierząt domowych

Czym jest Ziarniak znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zamarzać:
Słownik 1. czynić coś obiektem swego marzenia; 2. głodząc kogo doprowadzać do wycieńczenia ziarniak co znaczy.
Co znaczy Zwyczaj:
Słownik przyjęty, najczęściej uświęcony tradycją sposób postępowania w pewnych okolicznościach, charakterystyczny dla pewnego środowiska, terenu, okresu i tym podobne; 2. właściwy komuś sposób postępowania ziarniak krzyżówka.
Co znaczy Zmysł:
Słownik organizmu do odbierania i analizy bodźców i reagowania na nie; 2. umiejętność, skłonność do czegoś; 3. popęd płciowy; 4. przytomność, świadomość; 5. umiejętność rozumienia, pojmowania czegoś, umysł ziarniak co to jest.
Co znaczy Załącznik:
Słownik 1. dokument, pismo dołączone do innego dokumentu, stanowiące zazwyczaj jego uzupełnienie; 2. łapówka ziarniak słownik.
Co znaczy Zbiornik:
Słownik 1. naczynie, urządzenie do zbierania i przechowywania albo do transportu cieczy, gazów; 2. naturalne albo sztucznie utworzone zagłębienie terenu wypełnione wodą ziarniak czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: