zielonka definicja
Słownik Zielonka definicja. Czym jest albo polowych, stanowiące paszę dla zwierząt gospodarskich.

Czy przydatne?

Definicja Zielonka

Co oznacza ZIELONKA: 1. zielone części pastewnych roślin łąkowych, pastwiskowych albo polowych, stanowiące paszę dla zwierząt gospodarskich bezpośrednio po skoszeniu; 2. gatunek grzyba gąski, o żółtozielonym owocniku, narastający późną jesienią w suchych lasach

Czym jest Zielonka znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zgrabienie:
Słownik 1. zgarnięcie czego grabiami; 2. zdrętwienie z zimna, skostnienie zielonka.
Co znaczy Zamsz:
Słownik 1. odpowiednio wyprawiona miękka, nasiąkliwa skóra o włochatej powierzchni, służąca do wyrobu rękawiczek, odzieży, obuwia i artykułów technicznych; 2. rodzaj tkaniny wyrabianej z mieszanek wełny zielonka.
Co znaczy Zanosić Się:
Słownik 1. zapamiętywać się w czym, nie mogąc się opanować; 2. nosić co aż do ostatecznego znużenia, wyczerpania zielonka.
Co znaczy Zawał:
Słownik 1. ograniczona martwica tkanek powstająca w konsekwencji nagłego odcięcia dopływu krwi tętniczej do danej części tkanki; 2. samorzutne albo celowo wywołane zawalenie się stropu wyrobiska zielonka.
Co znaczy Zatarcie:
Słownik powierzchni współpracujących przedmiotów maszyny, najczęściej w wyniku ich niedostatecznego smarowania; 2. uznanie skazania na mocy prawa albo orzeczenia sądu za niebyłe i usuwanie wpisu o nim z zielonka.
  • Dodano:
  • Autor: