zielonka definicja
Słownik ZIELONKA definicja. Czym jest albo polowych, stanowiące paszę dla zwierząt gospodarskich.

Czy przydatne?

Definicja Zielonka

Co oznacza ZIELONKA: 1. zielone części pastewnych roślin łąkowych, pastwiskowych albo polowych, stanowiące paszę dla zwierząt gospodarskich bezpośrednio po skoszeniu; 2. gatunek grzyba gąski, o żółtozielonym owocniku, narastający późną jesienią w suchych lasach

Czym jest Zielonka znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zwalać:
Słownik 1. zrzucać coś ciężkiego bezładnie na stertę; 2. przewracać; 3. pobrudzić zielonka co to jest.
Co znaczy Zrąb:
Słownik wiązanie budowli; 2. brzeg, krawędź czegoś, pionowa albo pochyła boczna powierzchnia czegoś; 3. region lasu, na którym dzieje się wyrąbywanie drzew, region pozostały po wyrębie drzewostanu zielonka definicja.
Co znaczy Zatrzask:
Słownik zazwyczaj metalowego, składającego się z dwóch części, jednej z wgłębieniem, drugiej z odpowiednią wypukłością, wchodzących jedna w drugą, służy do zapinania bluzek, rękawiczek, pokrowców i tym zielonka co znaczy.
Co znaczy Zobojętnienie:
Słownik 1. zneutralizowanie, na przykład jakiegoś związku chemicznego; 2. stanie się obojętnym, strata zainteresowania czym zielonka słownik.
Co znaczy Zachodzić:
Słownik 1. ukrywać się za linią horyzontu; 2. podchodzić cichaczem od tyłu; 3. odwiedzać kogo od czasu do czasu, przy okazji; 4. zniszczyć, zabrudzić w wyniku częstego chodzenia, zadeptać zielonka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: