zjeżdżać definicja
Słownik ZJEŻDŻAĆ definicja. Czym jest wszystkich stron; 2. niszczyć zbyt intensywnym jeżdżeniem. Co.

Czy przydatne?

Definicja Zjeżdżać

Co oznacza ZJEŻDŻAĆ: 1. jadąc pokonywać drogę w dół; przyjeżdżać dokąd ze wszystkich stron; 2. niszczyć zbyt intensywnym jeżdżeniem

Czym jest Zjeżdżać znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zapadać:
Słownik 1. opuszczać się w głąb, coraz niżej; 2. nabywać jakiejś dolegliwości; 3. zasypać padając w odniesieniu na przykład do śniegu zjeżdżać co znaczy.
Co znaczy Zasłona:
Słownik osłania od czegoś, zakrywa coś, oddziela, przegradza od czegoś, przeszkadza w widzeniu czegoś; 2. w szermierce i boksie działanie obronne, opierające na odparciu ciosu albo uderzeniu obronnym w zjeżdżać krzyżówka.
Co znaczy Zapierać:
Słownik 1. doraźnie usuwać plamę, brud z tkaniny; 2. barykadować coś czym; hamować, powstrzymywać, na przykład oddech zjeżdżać co to jest.
Co znaczy Znamię:
Słownik nieprawidłowość skóry w formie plamki albo wypukłości; 2. właściwość charakterystyczna, obiekt wyróżniający; oznaka, objaw, symptom czegoś; 3. u roślin okrytonasiennych górna część słupka zjeżdżać słownik.
Co znaczy Żłobek:
Słownik opiekuńczo wychowawczy dla dzieci do lat trzech, sprawujący nad nimi pieczę w okresie wykonywania pracy zawodowej poprzez rodziców albo opiekunów; 2. wąski rowek, niewielkie wcięcie, podłużne zjeżdżać czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: