zsypko definicja
Słownik ZSYPISKO definicja. Czym jest góry; 2. miejsce, gdzie coś bywa zsypywane; 3. kanał do.

Czy przydatne?

Definicja Zsypisko

Co oznacza ZSYPISKO: 1. sterta kamieni, odłamków skalnych gromadząca się u stóp góry; 2. miejsce, gdzie coś bywa zsypywane; 3. kanał do zsypywania śmieci w sporych domach mieszkalnych

Czym jest Zsypisko znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zdrożenie:
Słownik 1. zmęczenie marszem albo jazdą; 2. stać się droższym, wzrośnięcie w cenie zsypisko co to jest.
Co znaczy Związek:
Słownik zjawisk i tym podobne łączących się ze sobą, wpływających, oddziałujących na siebie; 2. zespół ludzi, instytucji, krajów i tym podobne zorganizowanych, działających razem, mających wspólne cele; 3 zsypisko definicja.
Co znaczy Zatarcie:
Słownik powierzchni współpracujących przedmiotów maszyny, najczęściej w wyniku ich niedostatecznego smarowania; 2. uznanie skazania na mocy prawa albo orzeczenia sądu za niebyłe i usuwanie wpisu o nim z zsypisko co znaczy.
Co znaczy Zwarcie:
Słownik dwóch punktów obwodu elektrycznego o różnych potencjałach, powodujące przepływ bardzo silnego prądu i grożące uszkodzeniem układu elektrycznego; 2. zetknięcie się przeciwległych narządów mowy, na zsypisko słownik.
Co znaczy Zlewnia:
Słownik 1. pkt. skupu mleka, zakład pomocniczy mleczarni, gdzie się zbiera mleko i przygotowuje je do odesłania do przerobu; 2. region, z którego wody spływają do wspólnego zbiornika; dorzecze albo jego część zsypisko znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: