zubożenie definicja
Słownik ZUBOŻENIE definicja. Czym jest 1. uczynienie ubogim, uboższym; 2. stanie się ubogim.

Czy przydatne?

Definicja Zubożenie

Co oznacza ZUBOŻENIE: 1. uczynienie ubogim, uboższym; 2. stanie się ubogim, zbiednienie

Czym jest Zubożenie znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zaczepić:
Słownik czymś, przymocować do czegoś zahaczając, przypinając zazwyczaj tylko w jednym miejscu, jedną stroną; 2. potrąciwszy o coś wystającego zostać przytrzymanym; 3. zatrzymać kogoś w przejściu słowami zubożenie co znaczy.
Co znaczy Zdrój:
Słownik 1. miejsce w ziemi, skąd wytryskuje woda; 2. miejscowość kuracyjna mająca źródła wód leczniczych; dziś tylko w nazwach własnych, na przykład Busko Zdrój zubożenie krzyżówka.
Co znaczy Żyro:
Słownik 1. poręczenie za osobę pożyczającą od kogo kapitał; 2. kompas elektryczny zbudowany na zasadzie wirującego bąka, który ustawia się w kierunku północnym zubożenie co to jest.
Co znaczy Żywiec:
Słownik 1. zwierzę, zwierzęta przeznaczone na rzeź; 2. mała rybka zasadzana na haczyk, wykorzystywana jako przynęta do łowienia ryb drapieżnych; 3. dawniej żywa, żyjąca istota zubożenie słownik.
Co znaczy Znak:
Słownik poinformować o czymś poprzez wywołanie ustalonych skojarzeń, odruchów warunkowych; 2. dowód, oznaka, objaw; 3. fakt, interpretowany jako zapowiedź czegoś; 4. ślad pozostawiony poprzez coś; 5. herb zubożenie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: