zwierciadło definicja
Słownik Zwierciadło definicja. Czym jest srebra albo aluminium, mająca cecha odbijania znajdujących.

Czy przydatne?

Definicja Zwierciadło

Co oznacza ZWIERCIADŁO: 1. tafla szkła pokrytego na spodniej powierzchni warstwą srebra albo aluminium, mająca cecha odbijania znajdujących się przed nią elementów, stosowana jako element toaletowy, do dekoracji wnętrz i tym podobne; 2. barwna plama połyskująca metalicznie na lotkach niektórych ptaków, na przykład dzikich kaczek

Czym jest Zwierciadło znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zawał:
Słownik 1. ograniczona martwica tkanek powstająca w konsekwencji nagłego odcięcia dopływu krwi tętniczej do danej części tkanki; 2. samorzutne albo celowo wywołane zawalenie się stropu wyrobiska zwierciadło.
Co znaczy Zapadać:
Słownik 1. opuszczać się w głąb, coraz niżej; 2. nabywać jakiejś dolegliwości; 3. zasypać padając w odniesieniu na przykład do śniegu zwierciadło.
Co znaczy Związek:
Słownik zjawisk i tym podobne łączących się ze sobą, wpływających, oddziałujących na siebie; 2. zespół ludzi, instytucji, krajów i tym podobne zorganizowanych, działających razem, mających wspólne cele; 3 zwierciadło.
Co znaczy Zlecenie:
Słownik 1. nakazanie wykonania czego; 2. spadnięcie, upadek z drabiny zwierciadło.
Co znaczy Żakiet:
Słownik 1. górna część kostiumu damskiego, rodzaj damskiej marynarki; 2. rodzaj marynarki męskiej o długich połach ukośnie ściętych, noszonej na uroczyste okazje zwierciadło.
  • Dodano:
  • Autor: