zw definicja
Słownik ZWIS definicja. Czym jest zbitego śniegu, węgla; 2. przechylenie się samolotu w locie.

Czy przydatne?

Definicja Zwis

Co oznacza ZWIS: 1. zwisająca skądś masa, część czegoś, na przykład skały, zbitego śniegu, węgla; 2. przechylenie się samolotu w locie prostoliniowym; 3. postawa albo ćwiczenie opierające na uchwyceniu rękami przyrządu albo wysokiej przeszkody i opuszczeniu swobodnie całego ciała w dół bez opierania się nogami; 4. największa pionowa odległość zwisającego elementu, na przykład przewodu napowietrznej linii elektroenergetycznej, od prostej łączącej punkty jego zamocowania na sąsiednich podporach

Czym jest Zwis znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zagrywka:
Słownik tenisie, badmintonie i tenisie stołowym podanie piłki na pole przeciwnika, realizowane w chwili rozpoczęcia gry, po następnym zdobyciu piłki albo na zmianę; 2. posunięcie sprytne, podstępne mające na zwis co to jest.
Co znaczy Zastawny:
Słownik 1. taki, który jest albo może być zastawiony, na przykład sieć; 2. stanowiący zastaw zwis definicja.
Co znaczy Zefir:
Słownik 1. w mitologii greckiej: bóg wiatru zachodniego; 2. ciepły, łagodny wiatr zwis co znaczy.
Co znaczy Zatarcie:
Słownik powierzchni współpracujących przedmiotów maszyny, najczęściej w wyniku ich niedostatecznego smarowania; 2. uznanie skazania na mocy prawa albo orzeczenia sądu za niebyłe i usuwanie wpisu o nim z zwis słownik.
Co znaczy Zmaza:
Słownik 1. brud, plama; 2. mimowolny wypływ nasienia w trakcie snu, pojawiający się u mężczyzn w momencie pokwitania albo w następstwie abstynencji seksualnej; 3. skaza moralna, wada, wina zwis znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: