zw definicja
Słownik Zwis definicja. Czym jest zbitego śniegu, węgla; 2. przechylenie się samolotu w locie.

Czy przydatne?

Definicja Zwis

Co oznacza ZWIS: 1. zwisająca skądś masa, część czegoś, na przykład skały, zbitego śniegu, węgla; 2. przechylenie się samolotu w locie prostoliniowym; 3. postawa albo ćwiczenie opierające na uchwyceniu rękami przyrządu albo wysokiej przeszkody i opuszczeniu swobodnie całego ciała w dół bez opierania się nogami; 4. największa pionowa odległość zwisającego elementu, na przykład przewodu napowietrznej linii elektroenergetycznej, od prostej łączącej punkty jego zamocowania na sąsiednich podporach

Czym jest Zwis znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zapadać:
Słownik 1. opuszczać się w głąb, coraz niżej; 2. nabywać jakiejś dolegliwości; 3. zasypać padając w odniesieniu na przykład do śniegu zwis.
Co znaczy Żebrować:
Słownik 1. robić na czym żebra, na przykład nacinać wgłębienia w drzewie, kamieniu i tym podobne; 2. dawniej żebrać zwis.
Co znaczy Zeszyt:
Słownik 1. pewna liczba kartek papieru do pisania zszytych i oprawionych w okładkę; 2. kilka arkuszy druku zbroszurowanych, zazwyczaj będących częścią większego dzieła zwis.
Co znaczy Żar:
Słownik 1. rozżarzony węgiel, rozżarzone zwęglone drewno; 2. substancja rozpalona do czerwoności; 3. wysoka temperatura powietrza; 4. gwałtowność, żarliwość uczuć, ogień namiętności zwis.
Co znaczy Zasłona:
Słownik osłania od czegoś, zakrywa coś, oddziela, przegradza od czegoś, przeszkadza w widzeniu czegoś; 2. w szermierce i boksie działanie obronne, opierające na odparciu ciosu albo uderzeniu obronnym w zwis.
  • Dodano:
  • Autor: