zw definicja
Słownik Zwis definicja. Czym jest zbitego śniegu, węgla; 2. przechylenie się samolotu w locie.

Czy przydatne?

Definicja Zwis

Co oznacza ZWIS: 1. zwisająca skądś masa, część czegoś, na przykład skały, zbitego śniegu, węgla; 2. przechylenie się samolotu w locie prostoliniowym; 3. postawa albo ćwiczenie opierające na uchwyceniu rękami przyrządu albo wysokiej przeszkody i opuszczeniu swobodnie całego ciała w dół bez opierania się nogami; 4. największa pionowa odległość zwisającego elementu, na przykład przewodu napowietrznej linii elektroenergetycznej, od prostej łączącej punkty jego zamocowania na sąsiednich podporach

Czym jest Zwis znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zieleniak:
Słownik 1. targowisko z warzywami, jarzynami, owocami; sklep, kiosk z warzywami; 2. młode wino gronowe po roku leżakowania zwis.
Co znaczy Złom:
Słownik zniszczone elementy metalowe, maszyny albo ich części, odpady produkcyjne w hutach, przeznaczone do przetopienia jako surowiec wtórny; 2. odłamany, odłupany kawał czegoś, w szczególności: odłam, blok zwis.
Co znaczy Zlecenie:
Słownik 1. nakazanie wykonania czego; 2. spadnięcie, upadek z drabiny zwis.
Co znaczy Zawalcować:
Słownik 1. zarównać, wygładzić walcem; 2. zatańczyć walca zwis.
Co znaczy Zabieg:
Słownik mająca na celu wywołanie określonego skutku, zazwyczaj będąca środkiem zaradczym przeciwdziałającym czemuś, na przykład skutkom dolegliwości; 2. starania, wysiłki, usiłowania przedsięwzięte dla zwis.
  • Dodano:
  • Autor: