zwrot definicja
Słownik Zwrot definicja. Czym jest nie przyjęto, nie sprzedano i tym podobne; 3. wyrażenie.

Czy przydatne?

Definicja Zwrot

Co oznacza ZWROT: 1. zmiana kierunku ruchu; 2. to, co zwrócono, oddano, czego nie przyjęto, nie sprzedano i tym podobne; 3. wyrażenie regularnie stosowane, stanowiące pewną całość treściową; 4. w językoznawstwie związek wyrazowy, gdzie członem fundamentalnym jest czasownik

Czym jest Zwrot znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zastój:
Słownik osłabienie jakiegoś ruchu, działania w jakiejś dziedzinie; 2. utrudniony odpływ krwi z żył w wyniku niedomogi serca, miejscowego ucisku żyły albo wytworzenia się przeszkody wewnątrz żyły zwrot.
Co znaczy Zwiad:
Słownik zdobywanie w terenie informacje o nieprzyjacielu i o tymże terenie objętym działaniami wojennymi; 2. pododdział prowadzący rozpoznanie wojskowe; 3. zbieranie informacje na jakiś temat, regularnie zwrot.
Co znaczy Zagrywka:
Słownik tenisie, badmintonie i tenisie stołowym podanie piłki na pole przeciwnika, realizowane w chwili rozpoczęcia gry, po następnym zdobyciu piłki albo na zmianę; 2. posunięcie sprytne, podstępne mające na zwrot.
Co znaczy Zgrabienie:
Słownik 1. zgarnięcie czego grabiami; 2. zdrętwienie z zimna, skostnienie zwrot.
Co znaczy Znaczek:
Słownik kreska, krzyżyk, nacięcie i tym podobne służące dla zwrócenia czyjejś uwagi, oznaczenia czegoś; 2. odznaka, zazwyczaj metalowa, noszona na ubraniu, świadcząca o przynależności do jakiejś organizacji zwrot.
  • Dodano:
  • Autor: