zwrotnica definicja
Słownik ZWROTNICA definicja. Czym jest tramwajowego, umożliwiające przetaczanie pojazdów z jednego.

Czy przydatne?

Definicja Zwrotnica

Co oznacza ZWROTNICA: 1. urządzenie do przestawiania rozjazdu kolejowego albo tramwajowego, umożliwiające przetaczanie pojazdów z jednego toru na drugi; 2. obiekt układu kierowniczego samochodu, wykorzystywany do zmiany położenia kół

Czym jest Zwrotnica znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zagon:
Słownik 1. wąski, długi pas ziemi uprawnej, ograniczony bruzdami; 2. oddział wojska zapuszczający się w głąb obcego terytorium, najeżdżający obcą ziemię zwrotnica co znaczy.
Co znaczy Zbiornik:
Słownik 1. naczynie, urządzenie do zbierania i przechowywania albo do transportu cieczy, gazów; 2. naturalne albo sztucznie utworzone zagłębienie terenu wypełnione wodą zwrotnica krzyżówka.
Co znaczy Ząb:
Słownik tworów w kształcie płytki albo stożka zbudowanych z zębiny, pokrytej szkliwem, osadzonych w zębodole obu szczęk u człowieka i zwierząt kręgowych; 2. ostre, ustawione rzędem części jakiegoś zwrotnica co to jest.
Co znaczy Żagiew:
Słownik 1. płonący kawał drewna; 2. grzyb pasożytniczy albo roztocz z rodz. żagwiowatych, występujący w wielu gatunkach, pasożytujący na drzewach w formie stwardniałych, długoletnich owocników zwrotnica słownik.
Co znaczy Zalecenie:
Słownik 1. doradzić wykonanie czego; 2. unosząc się w powietrzu dotrzeć dokądś zwrotnica czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: