życie definicja
Słownik ŻYCIE definicja. Czym jest biochemicznych mechanizmów przemiany materii i energii.

Czy przydatne?

Definicja Życie

Co oznacza ŻYCIE: 1. stan organizmu opierający na nieprzerwanym ciągu biochemicznych mechanizmów przemiany materii i energii, związanych z zamianą materii i energii z otoczeniem, charakteryzujący się tym, iż organizm odżywia się, oddycha, wydala zbędne produkty, reaguje na szereg bodźców, wzrasta, rozmnaża się, zazwyczaj ma umiejętność poruszania się; 2. istnienie, egzystencja, bytowanie; działanie w pewnych warunkach; pewne warunki egzystencji; 3. siły żywotne, energia, żywotność, werwa; 4. symptomy istnienia gdzieś wielu istot żywych, przebywania gdzieś ludzi, ruch; 5. utrzymanie, wyżywienie

Czym jest Życie znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zwiad:
Słownik zdobywanie w terenie informacje o nieprzyjacielu i o tymże terenie objętym działaniami wojennymi; 2. pododdział prowadzący rozpoznanie wojskowe; 3. zbieranie informacje na jakiś temat, regularnie życie co to jest.
Co znaczy Zasób:
Słownik 1. pewna liczba czegoś zgromadzona, nagromadzona w celu zastosowania w przyszłości; 2. złoża rud, minerałów, roślinność, surowce i tym podobne bogactwa naturalne istotne dla gospodarki i przemysłu życie definicja.
Co znaczy Zwałować:
Słownik 1. ugnieść powierzchnię gleby wałem; 2. zrzucać na zwały życie co znaczy.
Co znaczy Zamieszać:
Słownik 1. połączyć ze sobą różne substancje bełtającje; 2. rozrabiać ciasto życie słownik.
Co znaczy Zbroić:
Słownik 1. zaopatrywać w broń; 2. przeskrobać, spsocić coś życie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: