aloes definicja
Jak użyć ALOES - definicja. Lek na preparatach kosmetycznych z racji na swe właściwości nawilżające.

Czy przydatne?

Definicja ALOES jako lek

Co to jest ALOES: roślina, pochodząca z Afryki Południowej, występująca w preparatach kosmetycznych z racji na swe właściwości nawilżające, poprawia ukrwienie skóry, zapewniając lepsze odżywienie tkanki. Ma również właściwości bakteriobójcze, klasyfikuje produkcję łoju poprzez gruczoły łojowe. Jej właściwości lecznicze używane były już w starożytnym Egipcie, do leczenia oparzeń, owrzodzeń i jako kosmetyk, a w I w n.e. rzymski doktor Dioskorides zalecał aloes przy dolegliwościach przewodu pokarmowego, nerek, j. ustnej i skóry.

Czym jest ALOES znaczenie w Medycyna estetyczna A .

Leczenie Absolut:
Zabieg Uzyskuje się poprzez oddzielenie wosków roślinnych od konkretu aloes.
Leczenie Androgeny:
Zabieg Męskie hormony płciowe aloes.
Leczenie Alergia:
Zabieg Nabyta umiejętność reakcji układu immunologicznego na określone ciało obce. Odmiennie stan nadwrażliwości organizmu wywołujący niepoprawną formę odpowiedzi na określony związek chemiczny (alergen aloes.
Leczenie Aparat Do Masażu:
Zabieg Kosmetyczne urządzenie wspomagające masaż manualny. Dzięki różnym nakładkom (nasadkom) poprawia działanie masażu aloes.
Leczenie ALANTOINA:
Zabieg pobudza regenerację, nawilża łagodzi podrażnienia (na przykład skóry trądzikowe), ułatwia bliznowacenie wygładzając i zmiękczając skórę aloes.
  • Dodano:
  • Autor: