aloes definicja
Jak użyć ALOES - definicja. Lek na preparatach kosmetycznych z racji na swe właściwości nawilżające.

Czy przydatne?

Definicja ALOES jako lek

Co to jest ALOES: roślina, pochodząca z Afryki Południowej, występująca w preparatach kosmetycznych z racji na swe właściwości nawilżające, poprawia ukrwienie skóry, zapewniając lepsze odżywienie tkanki. Ma również właściwości bakteriobójcze, klasyfikuje produkcję łoju poprzez gruczoły łojowe. Jej właściwości lecznicze używane były już w starożytnym Egipcie, do leczenia oparzeń, owrzodzeń i jako kosmetyk, a w I w n.e. rzymski doktor Dioskorides zalecał aloes przy dolegliwościach przewodu pokarmowego, nerek, j. ustnej i skóry.

Czym jest ALOES znaczenie w Medycyna estetyczna A .

Leczenie AZULENY:
Zabieg zabarwienie od zielonego poprzez błękitny do fioletowego. Mają następujące właściwości: dezynfekują, są bakteriobójcze, działają przeciwzapalnie, ściągająco, zwężają naczynia krwionośne. Używa się aloes.
Leczenie AEROGRAF:
Zabieg pistolet do precyzyjnego malowania. Ręczne narzędzie niewielkich rozmiarów, wykorzystywane do malowania sposobem rozpylania farby poprzez strumień powietrza. Używany w body paintingu i do zdobienia aloes.
Leczenie ALONA:
Zabieg czerwono żółty sok z zewnętrznych warstw liści aloesu, będący surowcem farmaceutycznym, nie używany jest w kosmetyce z racji na działanie drażniące skórę aloes.
Leczenie Aparat Do Czyszczenia:
Zabieg Kosmetyczny aparat wspomagający oczyszanie skóry dzięki nakładek w formie ruchomych szczoteczek albo gąbek aloes.
Leczenie Antyperspiranty:
Zabieg środki hamujące wydzielanie potu aloes.
  • Dodano:
  • Autor: