aloes definicja
Jak użyć ALOES - definicja. Lek na preparatach kosmetycznych z racji na swe właściwości nawilżające.

Czy przydatne?

Definicja ALOES jako lek

Co to jest ALOES: roślina, pochodząca z Afryki Południowej, występująca w preparatach kosmetycznych z racji na swe właściwości nawilżające, poprawia ukrwienie skóry, zapewniając lepsze odżywienie tkanki. Ma również właściwości bakteriobójcze, klasyfikuje produkcję łoju poprzez gruczoły łojowe. Jej właściwości lecznicze używane były już w starożytnym Egipcie, do leczenia oparzeń, owrzodzeń i jako kosmetyk, a w I w n.e. rzymski doktor Dioskorides zalecał aloes przy dolegliwościach przewodu pokarmowego, nerek, j. ustnej i skóry.

Czym jest ALOES znaczenie w Medycyna estetyczna A .

Leczenie Autoklaw:
Zabieg Urządzenie do czyszczenia i odkażania narzędzi w nasyconej parze wodnej pod ciśnieniem aloes.
Leczenie Ambra:
Zabieg Patologiczna wydzielina gruczołów żołądkowych i jelitowych wieloryba (kaszalota aloes.
Leczenie ALGI:
Zabieg morskie bogate w makro- i mikroelementy. Stosowane są zarówno do zabiegów na ciało (ułatwiają walkę z cellulitem), jak i do zabiegów na skórę twarzy (odtoksyczniają, nawilżają, przyspieszają gojenie aloes.
Leczenie ARNIKA:
Zabieg łagodząco, przeciwzapalnie i gojąco. Służące najczęściej do cery wrażliwej, przy opuchliznach i u osób ze skłonnością do pękania naczynek krwionośnych. Bogata jest w wit. A,D, E, K, lecytynę i aloes.
Leczenie AEROGRAF:
Zabieg pistolet do precyzyjnego malowania. Ręczne narzędzie niewielkich rozmiarów, wykorzystywane do malowania sposobem rozpylania farby poprzez strumień powietrza. Używany w body paintingu i do zdobienia aloes.
  • Dodano:
  • Autor: