szkockie bicze definicja
Jak użyć BICZE SZKOCKIE - definicja. Lek na zimnego i ciepłego strumienia wody pod wysokim.

Czy przydatne?

Definicja BICZE SZKOCKIE jako lek

Co to jest BICZE SZKOCKIE: Zabieg wodoleczniczy opierający na przemiennym kierowaniu zimnego i ciepłego strumienia wody pod wysokim ciśnieniem na odpowiednie okolice ciała. Bicze szkockie wpływają stabilizująco na autonomiczny układ nerwowy, pobudzają krążenie i oddychanie i przemianę materii. Służące w terapii cellulitu i przy odchudzaniu.

Czym jest BICZE SZKOCKIE znaczenie w Medycyna estetyczna B .

Leczenie BROMELAINA:
Zabieg Enzym pozyskiwany z owocu ananasa wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe. Składnik peelingów enzymatycznych bicze szkockie.
Leczenie Bisabol:
Zabieg Uważany jest za związek łagodzący podrażnienia bicze szkockie.
Leczenie Balsamy Do Ciała:
Zabieg emulsjami typu olej w wodzie. Łatwo się rozsmarowują, wchłaniają i nie pozostawiają tłustej warstwy na powierzchni skóry. Mają przeciwdziałać wiotczeniu i stanom zapalnym podskórnej tkanki łącznej bicze szkockie.
Leczenie BORNY KWAS:
Zabieg działa lekko zakwaszająco; regularnie jest składnikiem toników. Możemy wykonywać okłady z kwasu bornego, przynoszą one gdyż ulgę podrażnionym i łzawiącym oczom bicze szkockie.
Leczenie BODY PAINTING:
Zabieg angielskiego body - ciało, painting - malowanie, a więc malowanie ciała. Body painting to jest sztuką malowania na ciele farbami, poprzez niektórych uważaną za jedną z najstarszych form sztuki bicze szkockie.
  • Dodano:
  • Autor: