chmiel definicja
Jak użyć CHMIEL - definicja. Lek na są szyszki chmielu zawierające składniki bakteriostatyczne i.

Czy przydatne?

Definicja CHMIEL jako lek

Co to jest CHMIEL: dwupienna bylina z rodz. konopiowatych. Surowcem zielarskim są szyszki chmielu zawierające składniki bakteriostatyczne i ściągające, działają kojąco, przeciwzapalnie, łagodzą podrażnienia, napinają skórę i działają na nią odżywczo. Wyciągi z chmielu są bardzo istotne w kosmetyce i lekach do włosów, służące przy łupieżu, łojotoku i wypadaniu włosów.

Czym jest CHMIEL znaczenie w Medycyna estetyczna C .

Leczenie CHLOROFIL:
Zabieg chlorofilu, jeden o zabarwieniu niebiesko - zielonkawym, drugi żółto - zielonym, oba znajdują szerokie wykorzystanie w kosmetyce, w produkcji perfum i farmaceutyków, stanowią gdyż nieszkodliwe chmiel.
Leczenie Cera Łojotokowa:
Zabieg To przetłuszczona, błyszcząca skóra, sprawiająca wrażenie mokrej chmiel.
Leczenie Cera Sucha:
Zabieg Jest delikatna, cienka i wrażliwa, a w konsekwencji niedoczynności gruczołów łojowych i słabego nawilżenia łuszczy się stając się szorstką i napiętą chmiel.
Leczenie Cold-Krem:
Zabieg Jego bazą jest wosk pszczeli i olej parafinowy. Mają lekką konsystencję, łatwo się rozsmarowują, są śnieżnobiałe i dają uczucie chłodu chmiel.
Leczenie Cera Wrażliwa:
Zabieg Charakteryzuje się podrażnieniami, zaczerwienieniem, ostrą reakcją na wpływy zewnętrzne, uczuciem napięcia, szorstkością i zaburzeniami rogowacenia chmiel.
  • Dodano:
  • Autor: