olejek cytrynowy definicja
Jak użyć CYTRYNOWY OLEJEK - definicja. Lek na otrzymywany ze skórek cytrynowych. Olejek cytrynowy.

Czy przydatne?

Definicja CYTRYNOWY OLEJEK jako lek

Co to jest CYTRYNOWY OLEJEK: żółty olejek eteryczny o bardzo odświeżającym zapachu otrzymywany ze skórek cytrynowych. Olejek cytrynowy jest dobrze tolerowany poprzez skórę i dlatego chętnie służący jest do perfumowania środków pielęgnujących ciało i do dodatków kąpielowych.

Czym jest CYTRYNOWY OLEJEK znaczenie w Medycyna estetyczna C .

Leczenie CHROMOTERAPIA:
Zabieg wykorzystująca uzdrawiającą moc kolorów. W tearpii kolorami stosuje się: naświetlanie odpowiednimi kolorami najczęściej miejsc zmienionych chorobowo, kąpiel w kolorowej wodzie, picie wody cytrynowy olejek.
Leczenie CHLOROFIL:
Zabieg chlorofilu, jeden o zabarwieniu niebiesko - zielonkawym, drugi żółto - zielonym, oba znajdują szerokie wykorzystanie w kosmetyce, w produkcji perfum i farmaceutyków, stanowią gdyż nieszkodliwe cytrynowy olejek.
Leczenie CHMIEL:
Zabieg rodz. konopiowatych. Surowcem zielarskim są szyszki chmielu zawierające składniki bakteriostatyczne i ściągające, działają kojąco, przeciwzapalnie, łagodzą podrażnienia, napinają skórę i działają na cytrynowy olejek.
Leczenie CYTOKINY:
Zabieg oddziaływują na uszkodzone komórki, stymulując je do rozpoczęcia procesu regeneracji i wytwarzania potrzebnych substancji. Pobudzają wytwarzanie kolagenu i elastyny prowadząc do nawilżenia i cytrynowy olejek.
Leczenie CHLOREK GLINU:
Zabieg sól mineralna o mocnych właściwościach ściągających cytrynowy olejek.
  • Dodano:
  • Autor: