limfatyczny drenaż definicja
Jak użyć DRENAŻ LIMFATYCZNY - definicja. Lek na punktów naczyń limfatycznych, wymuszającym przepływ.

Czy przydatne?

Definicja DRENAŻ LIMFATYCZNY jako lek

Co to jest DRENAŻ LIMFATYCZNY: jest rodzajem masażu, polegającym na uciskaniu ustalonych punktów naczyń limfatycznych, wymuszającym przepływ limfy. Limfa odbiera z komórek powstałe w okresie przemian metabolicznych szkodliwe produkty przemiany materii i naczyniami limfatycznymi odprowadza je do krwi. W naczyniach tych tworzą się czasem zastoje, drenaż zaś wymuszając przepływ limfy odtoksycznia organizm, a również zapobiega powstawaniu zastojów.

Czym jest DRENAŻ LIMFATYCZNY znaczenie w Medycyna estetyczna D .

Leczenie D'ARSONVAL:
Zabieg prąd d'arsonvala poprawia ukrwienie skóry, ściąga rozszerzone pory, hamuje wydzielanie łoju. Aparat d'arsonvala wykorzystuje się do leczenia łojotoku skóry twarzy i owłosionej skóry głowy drenaż limfatyczny.
Leczenie Dermabrazja:
Zabieg rogowej naskórka dzięki sproszkowanego materiału ściernego. Celem zabiegu jest powiększenie umiejętności skóry do przyswajania substancji regenerujących i pielęgnujących. Stosuje się ją przy drenaż limfatyczny.
Leczenie DEPILATOR ELEKTRYCZNY:
Zabieg służą do usuwania zbędnego owłosienia, jednak regularnie nie usuwają bardzo twardych i długich włosów drenaż limfatyczny.
Leczenie Dermografizm:
Zabieg To rodzaj testu polegającego na „pisaniu po skórze”. Używany jest do oceny wrażliwości skóry drenaż limfatyczny.
Leczenie DEZODORANTY:
Zabieg blokują aktywność bakterii rozkładających pot drenaż limfatyczny.
  • Dodano:
  • Autor: