kastoreum definicja
Jak użyć Kastoreum - definicja. Lek na której wyciągi alkoholowe dodaje się do perfum. Nadają im.

Czy przydatne?

Definicja Kastoreum jako lek

Co to jest KASTOREUM: Wydzielina gruczołowa bobrów syberyjskiego i kanadyjskiego, której wyciągi alkoholowe dodaje się do perfum. Nadają im ciężki i cierpki zapach.

Czym jest Kastoreum znaczenie w Medycyna estetyczna K .

Leczenie Kosmetyczka:
Zabieg usługami świadczonymi dla ludności, lecz w bardzo ciekawej dziedzinie. Kosmetyka wiąże się z zachowaniem zdrowia i urody. Każdy zabieg kosmetyczny niesie za sobą pomoc drugiemu człowiekowi kastoreum.
Leczenie KAMFORA:
Zabieg proszek, bardzo dobrze rozpuszczaly w tłustych olejkach i alkoholu, otrzymywany z drzewa kamforowego (Japonia, Borneo). Wzmaga ukrwienie, zapobiega swędzeniu, hamuje zapalenia i działa bakteriobójczo kastoreum.
Leczenie KWAS SALICYLOWY:
Zabieg złuszcza i wygładza skórę, nadaje jej jędrność i elastyczność. Ożywia koloryt skóry. Przyspiesza odnowę komórek, stymulując do wzrostu zdrowe komórki kastoreum.
Leczenie KAROTEN:
Zabieg barwnik pomarańczowy wydobywany z marchwii. Jest prowitaminą witaminy A, gdzie w organizmie poprzez utlenianie ß-karotenu powstaje wit. A kastoreum.
Leczenie Karboksyterapia:
Zabieg Sposób zwalczania cellulitu polegająca na wprowadzaniu do skóry pęcherzyków dwutlenku węgla dzięki igły. To bolesna sposób kastoreum.
  • Dodano:
  • Autor: