kasztanowiec aesculus definicja
Jak użyć KASZTANOWIEC (Aesculus Hipocastanum L.) - definicja. Lek na trójterpenowych saponin zwana.

Czy przydatne?

Definicja KASZTANOWIEC (Aesculus Hipocastanum L.) jako lek

Co to jest KASZTANOWIEC (AESCULUS HIPOCASTANUM L.): Wyciąg z kasztanowca zawiera do 28% saponin (mieszanina trójterpenowych saponin zwana jest escyną), eskulinę i fraksynę i garbniki. Substancje czynne wzmacniają ściany żył i zwiększają przepuszczalność naczyń wieńcowych. Pozostałe składniki oczyszczają skórę i nadają jej matowość, zmniejszają obrzęki, przyspieszają wchłanianie wylewów i wysięków stworzonych w konsekwencji uderzenia. Napar dodany do kąpieli działa jak naturalny detergent, usuwa zmęczenie, działa odprężająco i przeciwobrzękowo na organizm. Wyciągi z kasztanowca wpływają uszczelniająco na ściany naczyń, wzmacniają je i przywracają im elastyczność.

Czym jest KASZTANOWIEC (Aesculus znaczenie w Medycyna estetyczna K .

Leczenie Korekcja Małżowin Usznych:
Zabieg Operacja mająca na celu poprawę odstających albo zwiniętych małżowin usznych. Bazuje na nadaniu chrząstkom małżowin odpowiednich załamań i kątów dla uzyskania pożądanego efektu kasztanowiec (aesculus hipocastanum l.).
Leczenie KWAS CYTRYNOWY:
Zabieg występujący w owocach cytrusowych wpływa na rozjaśnienie cery kasztanowiec (aesculus hipocastanum l.).
Leczenie Keratynocyty:
Zabieg Komórki uczestniczące w reakcjach układu immunologicznego. Stanowią 90% wszystkich komórek naskórka. W warstwie rogowej kompletnie rogowacieją. Tworzą efektywną ochronę przed intruzami kasztanowiec (aesculus hipocastanum l.).
Leczenie KARITE:
Zabieg drzewo masłowe, działa przeciwzapalnie,kojąco kasztanowiec (aesculus hipocastanum l.).
Leczenie KWAS BORNY / BOROWY:
Zabieg działanie: bakteriobójcze (opatrunki zewnętrzne, przemywanie oczu), dezynfekujące, zakwaszające, konserwujące (kremy, płyny dezynfekujące); w kosmetyce używa się 3% roztwory tego kwasu kasztanowiec (aesculus hipocastanum l.).
  • Dodano:
  • Autor: