krioterapia definicja
Jak użyć KRIOTERAPIA - definicja. Lek na stymulującym stosowaniu bardzo niskich temperatur tak.

Czy przydatne?

Definicja KRIOTERAPIA jako lek

Co to jest KRIOTERAPIA: To jest sposób lecznicza, która bazuje na bodźcowym, stymulującym stosowaniu bardzo niskich temperatur tak zwany temperatur kriogenicznych - od minus 100 do minus 160 stopni Celsjusza. Współcześnie stosuje się krioterapię ogólnoustrojową i miejscową. Wykorzystanie krioterapii ogólnoustrojowej skutkuje szereg reakcji w organizmie między innymi korzystny wpływ na psychikę - następuje poprawa nastroju, reakcję hormonalną, przyrost stężenia ACTH, kortyzonu, prekursora b-endorfiny A i NA i testosteronu u mężczyzn, subiektywną bezbolesność dotycząca nie tylko bólów stawowych i powierzchni ciała ale również bolesnych odczuć w jego wnętrzu, znika uczucie zmęczenia, reakcję krążeniową ,skurcz naczyń krwionośnych skóry, następnie rozkurcz i mocne przekrwienie, reakcję nerwowo-mięśniową, rozluźnienie napiętych mięśni wokół zmienionych chorobowo stawów wyraźne powiększenie ich siły. Krioterapia ma także wykorzystanie w kosmetyce jako jedna z metod odnowy biologicznej i w dermatologii, gdzie używana między innymi do usuwania znamion naczyniowych, brodawek i liszaja rumieniowatego.

Czym jest KRIOTERAPIA znaczenie w Medycyna estetyczna K .

Leczenie KWAS MLEKOWY:
Zabieg laktozy zawartej w kwaśnym mleku i jogurcie. Posiada właściwości eksfoliacyjne, spore właściwości nawilżające. Stymuluje odnowę komórek, minimalizuje zmarszczki, oczyszcza i nawilża skórę, i poprawia krioterapia.
Leczenie KORNEOCYTY:
Zabieg komórki naskórka, które po dojściu do warstwy rogowej uległy keratynizacji i zmartwiały. Stanowią zasadniczą barierę zapobiegająca wnikaniu obcych substancji w głąb skóry krioterapia.
Leczenie KASZTANOWIEC (Aesculus Hipocastanum L.):
Zabieg kasztanowca zawiera do 28% saponin (mieszanina trójterpenowych saponin zwana jest escyną), eskulinę i fraksynę i garbniki. Substancje czynne wzmacniają ściany żył i zwiększają przepuszczalność naczyń krioterapia.
Leczenie KAROTEN:
Zabieg barwnik pomarańczowy wydobywany z marchwii. Jest prowitaminą witaminy A, gdzie w organizmie poprzez utlenianie ß-karotenu powstaje wit. A krioterapia.
Leczenie KONSERWANT:
Zabieg albo mieszanka związków wykazująca działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze. Dodawany do kosmetyków w celu zahamowania rozwoju mikroorganizmów w gotowych wyrobach. Działanie konserwantów powinno krioterapia.
  • Dodano:
  • Autor: