krioterapia definicja
Jak użyć KRIOTERAPIA - definicja. Lek na stymulującym stosowaniu bardzo niskich temperatur tak.

Czy przydatne?

Definicja KRIOTERAPIA jako lek

Co to jest KRIOTERAPIA: To jest sposób lecznicza, która bazuje na bodźcowym, stymulującym stosowaniu bardzo niskich temperatur tak zwany temperatur kriogenicznych - od minus 100 do minus 160 stopni Celsjusza. Współcześnie stosuje się krioterapię ogólnoustrojową i miejscową. Wykorzystanie krioterapii ogólnoustrojowej skutkuje szereg reakcji w organizmie między innymi korzystny wpływ na psychikę - następuje poprawa nastroju, reakcję hormonalną, przyrost stężenia ACTH, kortyzonu, prekursora b-endorfiny A i NA i testosteronu u mężczyzn, subiektywną bezbolesność dotycząca nie tylko bólów stawowych i powierzchni ciała ale również bolesnych odczuć w jego wnętrzu, znika uczucie zmęczenia, reakcję krążeniową ,skurcz naczyń krwionośnych skóry, następnie rozkurcz i mocne przekrwienie, reakcję nerwowo-mięśniową, rozluźnienie napiętych mięśni wokół zmienionych chorobowo stawów wyraźne powiększenie ich siły. Krioterapia ma także wykorzystanie w kosmetyce jako jedna z metod odnowy biologicznej i w dermatologii, gdzie używana między innymi do usuwania znamion naczyniowych, brodawek i liszaja rumieniowatego.

Czym jest KRIOTERAPIA znaczenie w Medycyna estetyczna K .

Leczenie Keratynocyty:
Zabieg Komórki uczestniczące w reakcjach układu immunologicznego. Stanowią 90% wszystkich komórek naskórka. W warstwie rogowej kompletnie rogowacieją. Tworzą efektywną ochronę przed intruzami krioterapia.
Leczenie Kerotenoidy:
Zabieg To barwniki zawarte w marchwii i grzybach jadalnych. Używane są jako barwniki spożywcze. Jeżeli ich stężenie we krwi jest wysokie, odkładają się w skórze i zabarwiają ją na żółtobrązowy odcień krioterapia.
Leczenie KRZEM (Si, Silicon):
Zabieg uczestniczący w procesach wzrostu włosów i paznokci, ma wielkie znaczenie w procesach mineralizacji kości i nadaje strukturalną trwałość całej tkance skórnej - odpowida za srężystośći elastyczność krioterapia.
Leczenie KWAS CYTRYNOWY:
Zabieg występujący w owocach cytrusowych wpływa na rozjaśnienie cery krioterapia.
Leczenie Korekcja Małżowin Usznych:
Zabieg Operacja mająca na celu poprawę odstających albo zwiniętych małżowin usznych. Bazuje na nadaniu chrząstkom małżowin odpowiednich załamań i kątów dla uzyskania pożądanego efektu krioterapia.
  • Dodano:
  • Autor: