salicylowy kwas definicja
Jak użyć KWAS SALICYLOWY - definicja. Lek na elastyczność. Ożywia koloryt skóry. Przyspiesza odnowę.

Czy przydatne?

Definicja KWAS SALICYLOWY jako lek

Co to jest KWAS SALICYLOWY: złuszcza i wygładza skórę, nadaje jej jędrność i elastyczność. Ożywia koloryt skóry. Przyspiesza odnowę komórek, stymulując do wzrostu zdrowe komórki.

Czym jest KWAS SALICYLOWY znaczenie w Medycyna estetyczna K .

Leczenie KASZTANOWIEC (Aesculus Hipocastanum L.):
Zabieg kasztanowca zawiera do 28% saponin (mieszanina trójterpenowych saponin zwana jest escyną), eskulinę i fraksynę i garbniki. Substancje czynne wzmacniają ściany żył i zwiększają przepuszczalność naczyń kwas salicylowy.
Leczenie KAMFORA:
Zabieg proszek, bardzo dobrze rozpuszczaly w tłustych olejkach i alkoholu, otrzymywany z drzewa kamforowego (Japonia, Borneo). Wzmaga ukrwienie, zapobiega swędzeniu, hamuje zapalenia i działa bakteriobójczo kwas salicylowy.
Leczenie Kosmetyczka:
Zabieg usługami świadczonymi dla ludności, lecz w bardzo ciekawej dziedzinie. Kosmetyka wiąże się z zachowaniem zdrowia i urody. Każdy zabieg kosmetyczny niesie za sobą pomoc drugiemu człowiekowi kwas salicylowy.
Leczenie Korekcja Małżowin Usznych:
Zabieg Operacja mająca na celu poprawę odstających albo zwiniętych małżowin usznych. Bazuje na nadaniu chrząstkom małżowin odpowiednich załamań i kątów dla uzyskania pożądanego efektu kwas salicylowy.
Leczenie KWAS CYTRYNOWY:
Zabieg występujący w owocach cytrusowych wpływa na rozjaśnienie cery kwas salicylowy.
  • Dodano:
  • Autor: