lukrecja definicja
Jak użyć LUKRECJA - definicja. Lek na w saponiny triterpenowe między innymi glicyryzynę, flawonoidy.

Czy przydatne?

Definicja LUKRECJA jako lek

Co to jest LUKRECJA: surowiec kosmetyczny, z którego otrzymuje się wyciąg bogaty w saponiny triterpenowe między innymi glicyryzynę, flawonoidy, związki estrogenne, fitosterole i sole mineralne. Surowiec ten wykazuje mocne działanie przeciwzapalne, regenerująco-kojące, przeciwhistaminowe (hamujące wydzielanie histaminy z uszkodzonych tkanek) i przeciwalergiczne i immunostymulujące.

Czym jest LUKRECJA znaczenie w Medycyna estetyczna L .

Leczenie LAMPA WOODA:
Zabieg lampa dająca sposobność dokładnego obejrzenia skóry. Złożona jest z czterech żarówek, których działanie bazuje na przepuszczeniu promieni nadfioletowych poprzez szklany filtr zawierający tlenek lukrecja.
Leczenie LAMPA SOLLUX:
Zabieg świetlne i podczerwone w dziedzinie od 3500nm, w tym 30% promieni podczerwonych krótkofalowych, z których najwięcej przypada na długość fali 1000-1100nm. Wytwarzana w wersji schemat spory - do lukrecja.
Leczenie LEN:
Zabieg sporo biologicznie czynnych substancji takich jak: wit. F, A i E i mikroelementy. W połączeniu z innymi składnikami utrzymują one odpowiedni poziom wilgoci, odżywiają, chronią przed szkodliwym lukrecja.
Leczenie Liposukcja:
Zabieg tłuszczowej, opierające na zrobieniu niewielkich nacięć w fałdach skórnych i wprowadzeniu rurki, dzięki której nadmiar tłuszczu zostaje wyssany . Zabieg nie jest prosty i wymaga ręki dobrego chirurga lukrecja.
Leczenie LAMPA MININA:
Zabieg w zależności od wskazań umieszczone są żarówki ze szkła białego, czerwonego, niebieskiego albo fioletowego o mocy 50-100W. W kosmetyce służąca przy przygotowaniu twarzy do zabiegu oczyszczania. Przy lukrecja.
  • Dodano:
  • Autor: